Mitsubishi Electric

Firma Mitsubishi Electric to światowy lider w segmencie wdrażania nowych ekologicznych rozwiązań w obszarach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma jest wstanie wyprodukować efektywne urządzenia grzewcze i chłodnicze przeznaczone do każdego klimatu o parametrach technicznych nieosiągalnych dla urządzeń konkurencji.

Urządzenia wyprodukowane przez Mitsubishi Electric charakteryzują się długim okresem bezawaryjnej eksploatacji oraz energooszczędną pracą gwarantując przy tym ponadprzeciętne zwroty z inwestycji.

Oferta Mitsubishi Electric

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric

Certyfikat ten gwarantuje wszystkim Klientom otrzymanie fachowego doradztwa technicznego, pełna gwarancje producenta na zakupione produkty oraz dostęp do sieci serwisu technicznego.

Zobacz
mitsubishi electric - Broszury i katalogi

Broszury i katalogi

mitsubishi electric - Ulotki

Ulotki

Program-czyste-powietrze-NK

Program priorytetowy "Czyste powietrze"

Urządzenia marki Mitsubishi Electric spełniają kryteria programu " czyste powietrze ", sprawdź jakie są kryteria tego programu oraz jak otrzymać dofinansowanie na zakup urządzeń tego producenta.

Zobacz szczegóły

Mitsubishi Electric to lider w segmencie; klimatyzacja, wentylacja ( rekuperacja ) oraz pompa ciepła. Urządzenia produkowane przez tą markę wyróżniają się na tle konkurencji ponadprzeciętnymi parametrami użytkowymi powodując dzięki temu szybki zwrot z inwestycji w chłodzenie, grzanie lub wentylację. Firma Remont jest dostawcą oraz sprzedawcą rozwiązań oferowanych przez Mitsubishi Elektric.