Mitsubishi Electric

Firma Mitsubishi Electric to światowy lider w segmencie wdrażania nowych ekologicznych rozwiązań w obszarach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma jest wstanie wyprodukować efektywne urządzenia grzewcze i chłodnicze przeznaczone do każdego klimatu o parametrach technicznych nieosiągalnych dla urządzeń konkurencji.

Urządzenia wyprodukowane przez Mitsubishi Electric charakteryzują się długim okresem bezawaryjnej eksploatacji oraz energooszczędną pracą gwarantując przy tym ponadprzeciętne zwroty z inwestycji.

Oferta Mitsubishi Electric

Program czyste powietrze

Program priorytetowy "Czyste powietrze"

Urządzenia marki Mitsubishi Electric spełniają kryteria programu " czyste powietrze ", sprawdź jakie są kryteria tego programu oraz jak otrzymać dofinansowanie na zakup urządzeń tego producenta.

Zobacz szczegóły
mitsubishi electric - Broszury i katalogi

Broszury i katalogi

mitsubishi electric - Ulotki

Ulotki

Mitsubishi Electric to lider w segmencie; klimatyzacja, wentylacja ( rekuperacja ) oraz pompa ciepła. Urządzenia produkowane przez tą markę wyróżniają się na tle konkurencji ponadprzeciętnymi parametrami użytkowymi powodując dzięki temu szybki zwrot z inwestycji w chłodzenie, grzanie lub wentylację. Firma Remont jest dostawcą oraz sprzedawcą rozwiązań oferowanych przez Mitsubishi Elektric.