Robert Kucharski

Robert Kucharski – bloger, influencer budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej

Robert Kucharski - dla jednych jestem jednym z najbardziej popularnych blogerów, dla drugich influencer-em definiującym wybory osób które remontują swoje mieszkania lub budują dom, dla innych z kolei specjalistą w dziedzinie branży budowlano-instalacyjnej. Jeżeli miałbym siebie zdefiniować to nazwałbym siebie doradcą który wraz z nabytym doświadczeniem jest wstanie pokazać Tobie jakich błędów unikać, na co zwrócić uwagę podczas remontu lub budowy oraz na jakie rozwiązania i producentów postawić.


Zapraszam więc na mojego bloga

Budujesz lub remontujesz dom ?

Zapraszam więc na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzę również dla Ciebie testy urządzeń takich jak; kotły gazowe, klimatyzatory, pompy ciepła lub rekuperatory.

Masz pomysł na ciekawy artykuł, chciałbyś bym coś przetestował lub sprawdził napisz do mnie

Znajdziesz mnie również w social mediach

Robert Kucharski – dla jednych jestem jednym z najbardziej popularnych blogerów, dla drugich influencer-em definiującym wybory osób które remontują swoje mieszkania lub budują dom, dla innych z kolei specjalistą w dziedzinie branży budowlano-instalacyjnej. Jeżeli miałbym siebie zdefiniować to nazwałbym siebie doradcą który wraz z nabytym doświadczeniem jest wstanie pokazać Tobie jakich błędów unikać, na co zwrócić uwagę podczas remontu lub budowy oraz na jakie rozwiązania i producentów postawić. Moja pomopc jest nieodpłatna więc jeżeli tylko masz pytania to zapraszam do kontaktu. Skąd tak duże doświadczenie zawodowe,  odkąd pamiętam 🙂 związany jestem z rynkiem budowlanym, już od młodych lat na wakacjach dorabiałem sobie na budowie domu jako pomocnik murarza, wielokrotnie przeszedłem cały etap budowy czas zgłębiając tajniki świata budowlańca. Doświadczenie zebrane podczas nauki zaowocowało w 2012 otworzeniem własnej firmy budowlanej z którą związany jestem po dziś dzień.