Wentylacja / rekuperacja - Mitsubishi Electric

LOSSNAY aranzacja

Rekuperacja ( wentylacja mechaniczna ) jest już standardem w nowoczesnych, energooszczędnych domach i mieszkaniach ponieważ nie potrzebujemy już otwierać okien by przewietrzyć pomieszczenie, co jest szczególnie ważne w okresie zimowym z przynajmniej dwóch aspektów.

Po pierwsze ekonomia - otwierając okna " ucieka nam ciepło" powodując wzrost kosztów ogrzewania domu lub mieszkania.

Po drugie zdrowie - oddychamy czystym powietrzem, co jest niesamowicie ważne w okresie zimowym przy mocno zanieczyszczonym powietrzu tzw. smog

Poznaj ofertę rekuperatorów Lossnay firmy Mitsubishi Electric które pozostają niedoścignionym wzorem dla rozwiązań oferowanych przez konkurencję

Oferta rekuperatorów Lossnay firmy Mitsubishi Electric

Zalety rekuperatorów Lossnay

Oszczędność

Rekuperatory Lossnay dzięki unikalnej konstrukcji są liderem w zakresie odzysku ciepła przyczyniając się znacznego obniżenia kosztów ogrzewania.

Komfort

Urządzenia pracują bardzo cicho, wręcz są niesłyszalne co ogromnie wpływa na komfort użytkowników systemów wentylacyjnych.

Zdrowie

Dzięki filtrom w pomieszczeniu krąży czyste powietrze pozbawione smogu, alergenów, pleśni i grzybów, co jest szczególnie ważne jeżeli mamy w domu alergika.

Mozliwości

Rekuperatory Lossnay mogą pracować razem z urządzeniami klimatyzacyjnymi serii Mr. Slim lub City Multi co czyni je idealnym systemem podczas chłodzenia pomieszczeń.

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric

Certyfikat ten gwarantuje wszystkim Klientom otrzymanie fachowego doradztwa technicznego, pełna gwarancje producenta na zakupione produkty oraz dostęp do sieci serwisu technicznego.

Zobacz
mitsubishi electric logo kwadrat

Mitsubishi Electric

Zobacz na naszym portalu strefę tego producenta i poznaj inne urządzenia oferowane do systemów grzewczych oraz klimatyzacyjnych

Zobacz
rekuperacja

Rekuperacja

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony rekuperacji i sprawdź dlaczego ten system jest już obowiązkowo instalowany w każdym budynku

Zobacz

Wentylacja / rekuperacja – Mitsubishi Electric Lossnay to urządzenia wentylacyjne które stanowią niedoścignione rozwiązania technologiczne dla produktów oferowanych przez konkurencję. Rekuperatory Mitsubishi Lossnay pozwalają na znaczne oszczędności które ponosimy na ogrzewaniu, a dzięki filtrom sprawia że oddychamy czystym powietrzem pozbawionym smogu, alergenów, pleśni i grzybów. Rekuperatory Mitsubishi Electric Lossnay są obecnie najczęściej wybieranymi centralami wentylacyjnymi ( rekuperatorami ).