Pompa ciepła i panele fotowoltaiczne czyli sposób na darmowe ogrzewanie domu
Pompa ciepła i panele fotowoltaiczne czyli sposób na darmowe ogrzewanie domu
14 lipca 2019
Dofinansowanie do pompy ciepła 2019
Dofinansowanie do pompy ciepła 2019
16 lipca 2019

Mitsubishi Lossnay LGH RVX

Rekuperatory Mitsubishi Lossny serii LGH RVX są centralami wentylacyjnymi co oznacza że cała rekuperacja ( wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła ) odbywa się za pomocą jednego centralnego urządzenia. Zaleta takiego rozwiązania jest to że w pomieszczeniach wentylowanych nie zobaczymy nieestetycznych urządzeń a jedynie dyskretne wloty ( anemostaty ) wlotu i wylotu powietrza.

mitsubishi electric - Lossnay LGH

Urządzenia z Serii Lossny LGH RVX można z łatwością połączyć z klimatyzatorami serii City Multi VRF oraz Mr. Slim tworząc tym samym idealny system łaczący w sobie rekuperację i klimatyzację. System taki oprócz wentylacji zapewani także efektywne chłodzenie za pomocą klimatyzacji oraz energooszczędne grzanie tak jak to robi pompa ciepła.

Rekuperatory Lossay serri LGH RVX to liderzy w swojej klasie jeżeli chodzi o poziom hałasu oraz pobór prądu do pracy. Kolejne ich zalety to automatyczne nawilżanie i osuszanie doprowadzanego powietrza oraz przyłącze czujnika CO₂, za pomocą którego można idealnie sterować ilością świeżego powietrza w pomieszczeniach.

Rekuperatory z serii LGH RVX pozwalają w zależności od modelu na dostarczeniu strumienia powietrza od 38 aż do 2000 m³.

Dzięki czterem biegom wentylatora jesteśmy wstanie bardzo precyzyjnie sterować ilością świeżego powietrza w zakresie od 25 do 100 %. Wymagany bieg wentylatora ustawia się z łatwością za pomocą sygnału od 0 do 10 V z poziomu automatyki budynkowej.

Zalety

  • Możliwość zewnętrznego sterowania funkcją swobodnego chłodzenia. Funkcja przydatna do dostarczania do pomieszczeń chłodniejszego powietrza zewnętrznego w porze nocnej. Zmniejsza to dodatkowo zapotrzebowanie klimatyzacji na energię.
  • Urządzenie, w zależności od potrzeb, schładza bądź ogrzewa powietrze.
  • Minimalne wymagania serwisowe.
  • Nowa elektronika sterowania umożliwia bezpośrednie podłączenie do klimatyzatorów serii Mr. Slim ze sterownikiem A oraz systemów City Multi.
  • Opcjonalne, specjalne, zdalne sterowanie Lossnay, patrz akcesoria.
  • Płytka wyposażona jest standardowo w przyłącze montowanego we własnym zakresie czujnika CO2. Czujnik CO2 służy do dostosowywania ilości świeżego powietrza do warunków panujących w pomieszczeniu.
  • Nowe energooszczędne silniki wentylatorów z regulacją inwerterową.
  • Nawilża lub osusza świeże powietrze do wskazanego przez użytkownika poziomu.
  • Standardowo z wejściem 0–10 V do zewnętrznego ustawiania ilości powietrza.
Dane techniczne Mitsubishi Lossay LGH RVX

Dane techniczne Mitsubishi Lossay LGH RVX

Akcesoria do Mitsubishi Lossnay LGH RVX

mitsubishi electric - sterowniki
Dane techniczne Mitsubishi Lossay LGH RVX - K1
mitsubishi electric - Lossnay GUG

Zobacz jedyne na rynku połączenie rekuperatora z wymiennikiem ciepła który chłodzi jak klimatyzacja oraz oferuje prawie darmowe ogrzewanie jak pompa ciepła.

Zestaw składa się z 3 urządzeń ( rekuperatora Lossnay, wymiennika GUG oraz jednostki zewnętrznej )
Zobacz

Ile kosztuje Mitsubishi Lossnay LGH RVX

Cena netto Mitsubishi Lossnay LGH RVX podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric

Certyfikat ten gwarantuje wszystkim Klientom otrzymanie fachowego doradztwa technicznego, pełna gwarancje producenta na zakupione produkty oraz dostęp do sieci serwisu technicznego.

Zobacz
mitsubishi electric logo kwadrat

Wentylacja / rekuperacja - Mitsubishi Electric

Zobacz pozostałe urządzenia tego producenta i sprawdź dlaczego są tak chętnie instalowane w domach i mieszkaniach

Zobacz

Mitsubishi Lossnay LGH RVX to najlepszy rekuperator zarówno do małego, średniego i dużego domu. Rekuperator ten można połączyć z klimatyzatorem kanałowym i dzięki temu mieć w domu klimatyzację. Połączenie klimatyzatora z rekuperatorem daje możliwość energooszczędnego ogrzewania domu dzięki temu że taki zestaw działa jak pompa ciepła. Rekuperator Mitsubishi Lossnay LGH RVX jest obecnie najczęściej wybieraną centralna jednostka wentylacyjną.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx