mitsubishi electric - Lossnay LGH
Mitsubishi Lossnay LGH RVX
16 lipca 2019
Rekuperacja co to takiego
Rekuperacja co to takiego ?
16 lipca 2019

Dofinansowanie do pompy ciepła 2019

Dofinansowanie do pompy ciepła, które można uzyskać w 2019 roku obejmuje kilka możliwości, wśród których można wymienić:

- program „Czyste Powietrze”,

- zielony kredyt bądź tzw. EKO kredyt,

- FTiR, czyli Fundusz Termomodernizacji i Remontów,

- NFOŚiGW, czyli Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

1-niebieski
Inną opcją, która pozwala na uzyskanie dofinansowania do pompy ciepła w 2019 roku jest zaciągnięcie tzw. zielonego kredytu. Można w ten sposób uzyskać kwotę w przedziale 11000 – 50000 złotych.
3-niebieski
Możliwe jest otrzymanie dofinansowania do pompy ciepła w 2019 roku z ramach programu Prosument, który jest oferowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie nawet 20 – 40 proc. dotacji.

Możliwości, dzięki którym można uzyskać dofinansowanie do pompy ciepła w 2019 roku jest kilka. Dzięki temu możemy uzyskać nawet 90% dotacji umożliwiającej wymianę starego źródła ciepła na zupełnie nowe. Na dofinansowanie do pompy ciepła w 2019 roku mogą liczyć inwestorzy, którzy zwrócili się o dotację Funduszu Termomodernizacji i Remontów. Uzyskanie funduszy jest możliwe dzięki premii termomodernizacyjnej. W takim przypadku możliwe jest zwrócenie nawet 40 proc. wartości kredytu, o ile przystosuje się go do odpowiednich standardów energetycznych.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx