mitsubishi electric - Lossnay LGH
Mitsubishi Lossnay LGH RVX
16 lipca 2019
Rekuperacja co to takiego
Rekuperacja co to takiego ?
16 lipca 2019

Dofinansowanie do pompy ciepła 2019

Dofinansowanie do pompy ciepła, które można uzyskać w 2019 roku obejmuje kilka możliwości, wśród których można wymienić:

- program „Czyste Powietrze”,

- zielony kredyt bądź tzw. EKO kredyt,

- FTiR, czyli Fundusz Termomodernizacji i Remontów,

- NFOŚiGW, czyli Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

1-niebieski
Inną opcją, która pozwala na uzyskanie dofinansowania do pompy ciepła w 2019 roku jest zaciągnięcie tzw. zielonego kredytu. Można w ten sposób uzyskać kwotę w przedziale 11000 – 50000 złotych.
3-niebieski
Możliwe jest otrzymanie dofinansowania do pompy ciepła w 2019 roku z ramach programu Prosument, który jest oferowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie nawet 20 – 40 proc. dotacji.

Możliwości, dzięki którym można uzyskać dofinansowanie do pompy ciepła w 2019 roku jest kilka. Dzięki temu możemy uzyskać nawet 90% dotacji umożliwiającej wymianę starego źródła ciepła na zupełnie nowe. Na dofinansowanie do pompy ciepła w 2019 roku mogą liczyć inwestorzy, którzy zwrócili się o dotację Funduszu Termomodernizacji i Remontów. Uzyskanie funduszy jest możliwe dzięki premii termomodernizacyjnej. W takim przypadku możliwe jest zwrócenie nawet 40 proc. wartości kredytu, o ile przystosuje się go do odpowiednich standardów energetycznych.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx