Tani rekuperator
Tani rekuperator
5 sierpnia 2019
Farba do betonu i posadzek
Farba do betonu i posadzek
6 sierpnia 2019

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric

Miło nam poinformować że zostaliśmy autoryzowanym punktem sprzedaży marki Mitsubishi electric.

Certyfikat ten gwarantuje wszystkim Klientom otrzymanie fachowego doradztwa technicznego, pełna gwarancje producenta na zakupione produkty oraz dostęp do sieci serwisu technicznego.

mitsubishi electric logo kwadrat

Mitsubishi Electric

Poznaj pełna ofertę urządzeń proponowanych przez firmę Mitsubishi Electric i sprawdź dlaczego są one tak chętnie wybierane przez klientów.

Zobacz

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric uprawnia nas do prowadzenia autoryzowanego punktu sprzedaży ( sklep, hurtownia ) dla marki  Mitsubishi Electric. Oferujemy sprzedaż bezpośrednio od producenta następujących grup produktów: pompa ciepła ( ecodan ) , rekuperator ( lossnay ), klimatyzator, sterowniki, osuszacze powietrza, kurtyny powietrzne oraz suszarki do rąk. Jeżeli więc zadajesz sobie pytanie gdzie kupić urządzenia Mitsubishi Electric to zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu bądź hurtowni instalacyjnej

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx