Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric - Remont
Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric
6 sierpnia 2019
Guma na balkon
Guma na balkon i taras
7 sierpnia 2019

Farba do betonu i posadzek

Od aspektu technicznego wskazuje się, że to malowanie betonu oraz posadzek jest zdecydowanie mniej pracochłonne niż proces układania płytek ceramicznych. Zatem czy warto rozważyć takie rozwiązanie? Farba do betonu jest coraz bardziej popularniejsza – jednak na co przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę? Rodzi się pytanie czym ją zmywać, czyli jak pielęgnować? Jak działa na warunki atmosferyczne?

farba zamiast płytek na podłogę

Dokonując wyboru najodpowiedniejszej farby do betonu zarówno na zewnątrz, jak i również miejsc takich jak garaż powinno się przede wszystkim wziąć pod uwagę tak zwane spektrum czynników. Jest tu owa o odpowiednim oddziaływaniu na podłoże.

Można się na przykład zdecydować na rozpuszczalnikową farbę akrylową. Charakteryzuje się tym, że jest ona niezwykle łatwa w nanoszeniu. Dodatkowo umożliwia ona uzyskanie zarówno równych, jak i gładkich oraz trwałych powłok. Dodatkowo wyróżnia się ekspresowym czasem schnięcia.

Jednak na uwagę zasługuje fakt, że duża ilość tego rodzaju farb przeznaczonych do betonu powinno się aplikować po wcześniejszym zaimpregnowanym podłożu. Umożliwi to w szczególności wyrównanie tak zwanych chłonności podłoża. Mamy tutaj na uwadze także wzmocnienie oraz odporność na zaistniałe warunki atmosferyczne.

Pamiętajmy, że mamy możliwość zmywania jej wodą w połączeniu z dodatkiem licznych detergentów. Bądźmy spokojni, że w żaden sposób nie wpłynie to na pomalowaną powierzchnię.

Aksilbet posadzka

Aksilbet posadzka

Zobacz polecana przez nas farbę do posadzek betonowych i sprawdź dlaczego to właśnie ona jest najczęściej wybieranym produktem do pomalowania betonowej podłogi.

Zobacz

Farba do betonu i posadzek to tani sposób na wykończenie podłogi i posadzki betonowej zamiast na przykład płytek, tak wykonana podłoga oprócz zalet że będzie najtańszym sposobem na wykończenie posadzki betonowej to również będzie łatwa w utrzymaniu w czystości ( posadzkę można myc wodą z detergentem )

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx