Rekuperacja czy klimatyzacja ?
Rekuperacja czy klimatyzacja ?
4 maja 2018
Certyfikat autoryzowanego instalatora marki Junkers Bosch
Certyfikat autoryzowany instalator marki Junkers Bosch
8 maja 2018
Pokaż wszystkie
projekt-ogrzewania-podłogowego-K 2

projekt-ogrzewania-podłogowego-K 2

Projekt instalacji ogrzewania podłogowego ( podłogówki )

Ogrzewanie podłogowe cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów ze względu na jego oszczędności, jak i nowoczesny wymiar, projekt ogrzewania podłogowego należy wykonać w profesjonalny sposób, aby system był w pełni dostosowany do potrzeb użytkownika

Inwestorzy decydują się chętnie na ogrzewanie podłogowe ze względu na jego szereg zalet, przede wszystkim ten system może działać samodzielnie, ale można go podłączyć także do już istniejącej instalacji grzewczej.

Ogrzewanie podłogowe a rodzaj posadzki

Podstawową cechą posadzki, pod którą znajdzie się ogrzewanie podłogowe jest jej dobre przewodzenie ciepła, najlepiej w tej roli sprawdzają się posadzki ceramiczne lub kamień, dostępne są także specjalne wykładziny oraz panele, które są dostosowane do instalacji ogrzewania podłogowego. Można także szukać wśród drewnianych podłóg, ale to wiąże się z wyższymi kosztami montażu ogrzewania podłogowego, wymagane jest wtedy zmniejszenie rozstawu rur z czynnikiem grzewczym.

Ogrzewanie podłogowe w wybranych pomieszczeniach

Często zdarza się, że ogrzewanie podłogowe wprowadzanie jest tylko do niektórych pomieszczeń w domu, bardzo dobrze sprawdza się w łazience, w której każdemu zależy na utrzymaniu komfortu cieplnego.

Jakie zalety ma ogrzewanie podłogowe ?

Przekazywanie ciepła przez promieniowanie – pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła po całym pomieszczeniu.

System przyjazny alergikom – dzięki zmniejszonym ruchom konwekcyjnym powietrza, cyrkulacja kurzu jest również zmniejszona.

Większe możliwości wykorzystania powierzchni użytkowej, dzięki temu, że na ścianach nie ma grzejników.

Pozytywne efekty wizualne, dzięki schowaniu systemów grzewczych pod podłogę.

Niskie koszty eksploatacji – jest to możliwe do uzyskania, dzięki niższej temperaturze czynnika grzewczego., wystarczy połączyć ogrzewanie podłogowe z kotłem kondensacyjnym, a oszczędne ogrzewanie domu będzie jak najbardziej możliwe.

Jak wygląda projekt instalacji ogrzewania podłogowego ?

Projekt-ogrzewania-podłogowego-pion K

Przykładowy projekt instalacji ogrzewania podłogowego

Zobacz projekt ( format pdf ) przygotowany dla naszego klienta, projekt przygotowany na naszym zdaniem najlepszych rozwiązaniach oferowanych przez markę Tweetop

Termin opracowania projektu ogrzewania podłogowego ze względu na bardzo dużą ilość zleceń to okres około 14 dni roboczych, potrzebujesz projekt szybciej skontaktuj się z nami

Dodatkowo w momencie zakupu materiałów z projektu, zaoferowaliśmy naszemu klientowi kilkadziesiąt procent rabatu od cen zawartych w zestawieniu

Zobacz
Przykładowe-zestawienie-cenowe-podłogówki-3 (2)

Do projektu dokładamy pełne zestawienie użytych materiałów

Od podanych cen w zestawieniu zaoferujemy atrakcyjny rabat na zakup potrzebnych materiałów

Materiały bezpłatnie dostarczymy na terenie naszego kraju, na terenie pozostałych państw UE oraz Białorusi, Rosji i Ukrainy dostawa jest płatna

Zobacz

Ile kosztuje projekt ogrzewania podłogowego ?

Jak uzyskać darmowy projekt ogrzewania podłogowego ?

Wystarczy że zakupisz u nas wszystkie materiały z projektu, kwota wydana na projekt zostanie odjęta od zakupionych materiałów

Podana cena projektu ogrzewania podłogowego ( podłogówki ) jest kwotą netto i należy doliczyć obowiązującą stawkę podatku VAT która dla osób fizycznych wynosi 8 % ( dla firm i instytucji obowiązująca stawka podatku VAT to 23 % )

Projekt ogrzewania podłogowego

299PLN

Wraz z wyliczeniami technicznym

projekt-ogrzewania-podłogowego-K 2

Ogrzewanie podłogowe

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony ogrzewaniu podłogowemu i sprawdź dlaczego to właśnie ten system ogrzewania jest tak popularny

Zobacz
Tweetop EcoHeat Complex

Zobacz najczęściej kupowaną pompę ciepła i sprawdź dlaczego to właśnie ona jest numerem 1

Tweetop EcoHeat Complex – ekologiczne i tanie ogrzewanie za pomocą pompy ciepła

Zobacz

Najczęściej zadawane pytania

1Czy jak zamówię projekt to możecie przeliczyć koszty ogrzewania za pomocą pompy ciepła ?
Tak, taką symulację otrzymasz od nas zupełnie za darmo
2Jak długo czeka się na wykonie projektu ?
Ze względu na bardzo dużą ilość zleceń projekt powinien być gotowy w przeciągu 14 dni roboczych
3Jakie dane należy podać do wykonania projektu ?
  • Należy przesłać link do projektu lub przesłać go w formie elektronicznej na nasz adres internetowy
  • Należy podać jakie będzie źródło ciepła ( pompa ciepła, kocioł gazowy, kocioł na węgiel itp.)
  • Należy podać czy będą instalowane kaloryfery ( np. łazienka, ubikacja itp. )
  • Należy podać o ile to jest możliwe w którym miejscu ustawione będą szafy, komody itp ( należy zaznaczyć na rzutach )
4Jakie polecacie źródło ciepła do podłogówki ( czym grzać ) ?
Ze względu na koszty ogrzewania polecamy pompę ciepła, o kosztach ogrzewania domu pisaliśmy tutaj
5Kiedy rozpoczynacie pracę nad projektem ?
Prace rozpoczynamy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty oraz przesłaniu niezbędnych danych
6Kiedy otrzymam zwrot za kupno projektu podłogówki ?
Zwrot otrzymasz kupując cały materiał z wyceny
7Na jak duży rabat przy zakupie materiałów mogę liczyć ?
Rabaty są naprawdę spore ( średnio jest to powyżej 30 % od cen katalogowych )
8Nie wiem czym będę ogrzewał dom ?
Nie szkodzi, zaproponujemy Tobie źródło ciepła ( np. pompę ciepła lub jeżeli dysponujesz gazem na działce np. kocioł gazowy )
9W jaki sposób podać dane do FV ?
Dane do FV, wyślesz za pomocą formularza kontaktowego
10W jaki sposób otrzymam zwrot pieniędzy za zakupiony projekt ?
Zwrotu dokonujemy podczas zakupu materiałów, po prostu cena materiałów jest pomniejszona o kwotę projektu

Projekt instalacji ogrzewania podłogowego ( podłogówki )

Znając wszystkie zalety oraz możliwości zastosowania ogrzewania podłogowego, można podjąć decyzję o wprowadzeniu tego systemu do domu, konieczne jest wtedy wykonanie projektu, obejmuje on opis techniczny systemu, potrzebny jest także rysunek techniczny instalacji ogrzewania. Co istotne cena projektu ogrzewania podłogowego nie jest wygórowana dlatego naszym zdaniem warto taki projekt ogrzewania podłogowego wykonać, dzięki temu nasza podłogówka po montażu będzie działać optymalnie. W naszej pracy korzystamy z profesjonalnych pomocy takich jak; program do projektowania instalacji ogrzewania podłogowego oraz poradnika dla projektantów instalacji ogrzewania, projekt natomiast jest w formacie pdf. ( na życzenie inwestora możemy zrobić w dwg. )

Darmowy projekt projekt ogrzewania podłogowego

Taki projekt możesz u nas uzyskać za darmo, wystarczy że zakupisz proponowane materiały instalacyjne. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem ( kupno ) takiego projektu to skontaktuj się z nami.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.

1 Komentarz

  1. rentagro pisze:

    Ogrzewanie podłogowe to świetne rozwiązanie. Dzięki niemu można ukryć grzejniki i mieć zawsze równomiernie rozłożone ciepło. Szczególnie polecam to rozwiązanie wszystkim, którzy narzekają na zimną podłogę (szczególnie tam gdzie są płytki/terakota).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *