Reklama

Pragniesz wypromować swój produkt lub usługę ? Dobrze trafiłeś, potrafimy to zrobić i na dodatek jesteśmy w tym skuteczni o czym świadczy chociażby liczba unikalnych odsłon które wygenerowaliśmy choćby za ostatni rok ( prawie 1 500 000 unikalnych odsłon dla całego serwisu ) Z nami masz pewność iż twój produkt lub usługa będzie wysoko w organicznych i socjalnych wynikach wyszukiwań dzięki czemu niskim kosztem zdobędziesz klienta dla swojego biznesu.

Wycena NK

Jesteśmy jednym z największych portali o tematyce budowlano remontowej oraz najczęściej czytanym blogiem tematycznym. W ciągu minionego roku odnotowaliśmy prawie półtora miliona unikalnych odsłon co czyni nas jednym z liderów na rynku, dlatego dzięki nam jesteś w stanie dotrzeć niskim nakładem kosztów do ogromnej rzeszy klientów czy to poprzez wpis na naszym blogu bądź reklamę na panelu bocznym.

Wpisy z naszego bloga są wysoko pokazywane w organicznych ( bezpłatnych ) wynikach wyszukiwarki Google czego dowodem jest ponad 900 000 wyników z tego właśnie kanału pozyskania.

Duży odsetek wejść generujemy również z portalu Facebook, YouTube oraz Twitter co czyni nas jedna z częściej linkowanych stron w tym zakresie tematycznym.

DA 3-K1

Liczba odwiedzin strony / bloga

Naszą stronę internetowa / bloga odwiedziło w ciągu ostatniego roku prawie milion wejść na naszą stronę internetową ( 937 291 ), którzy wygenerowali prawie półtora miliona unikalnych odsłon ( 1 495 977 ).

Najważniejsze jest jednak to iż zdecydowana większość odwiedzin została wygenerowana bezpośrednio z wyszukiwarki Google, co czyni nas jedną z najczęściej pokazywanych stron w wynikach wyszukiwania z naszej branży budowlanej.

Oczywiście na życzenie udostępniamy bieżące statystyki.

Aktualne informacje o potencjale portalu remont.biz.pl w tym aktualnie generowany ruch na stronie oraz min. pozycja portalu wśród innych stron o podobnej tematyce można sprawdzić tutaj.
DA 4A-K1

Publisher Center - Google

W ostatnim czasie zostaliśmy docenieni przez firmę Google i nasz portal został dodany jako nieliczny z branży do programu wydawców Google.

Dzięki temu nasze wpisy wyświetlają się w aktualnościach firmy Google co owocuje jeszcze większymi zasięgami oraz zwiększoną ilością unikalnych użytkowników.

Dostępne formy współpracy:

Wpis na blogu

Oferujemy dodanie artykułów tematycznych, recenzji, wpisów oraz notek prasowych na naszym blogu

Cena dodania wpisu: cena na zapytanie

Koszt napisania artykułu przez redakcję: cena na zapytanie

Sprzedaż linków w już istniejących publikacjach: cena na zapytanie

Zastrzegamy sobie prawo odmowy dodania wpisu oraz możliwość zmiany cen.

blog
DA 5-K1

Reklama na panelu bocznym

Oferujemy dodanie reklamy na naszym panelu bocznym który wyświetla się na wszystkich naszych stronach więc w podanym okresie zostałby wyświetlony prawie 1 500 000 razy przy założeniu iż każde wyświetlenie jest wygenerowane przez unikalna osobę.

Cena baneru: cena na zapytanie / miesiąc
Dostępne formy: baner graficzny, link tekstowy ( seo )

Nasze reklamy wyświetlają się także użytkownikom z zainstalowanym AdBlockiem.

Koszt dotarcia do potencjalnego klienta za pomocą naszego baneru w podanym okresie czasu to kwota 0,001 zł

Cena baneru ( 1499 zł ) podzielona przez liczbę odsłon naszego serwisu internetowego ( 1 495 977 )

Promocja na start: Przy umowie na 6 miesięcy oferujemy 1 miesiąc gratis wyświetlania reklamy/baneru, przy umowie na 12 miesięcy oferujemy 2 miesiące gratis wyświetlania reklamy/baneru

Zastrzegamy sobie prawo odmowy dodania baneru oraz możliwość zmiany cen.

Kontakt z nami - W1

Reklama

Pragniesz wypromować swój produkt lub usługę ? Dobrze trafiłeś, potrafimy to zrobić i na dodatek jesteśmy w tym skuteczni o czym świadczy chociażby liczba unikalnych odsłon które wygenerowaliśmy choćby za ostatni rok ( prawie 1 500 000 unikalnych odsłon dla całego serwisu ) Z nami masz pewność iż twój produkt lub usługa będzie wysoko w organicznych i socjalnych wynikach wyszukiwań dzięki czemu niskim kosztem zdobędziesz klienta dla swojego biznesu. Nasza oferta to skuteczna forma reklamy na rynku budowlano remontowym, więc jeżeli zastanawiasz się jak zareklamować lub zwiększyć sprzedać na rynku budowlano-montażowym, instalacyjnym, wykończeniowym lub remontowym to zapraszamy do współpracy

Nasza oferta skierowana jest do następującego segmentu : producent materiałów i urządzeń, sklepy internetowe, składy budowlane, agencje seo, bloger, influencer itp. Zobacz więc nasz cennik reklamy ( reklam ) blogu.

Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych nie tylko z branży budowlanej bądź remontowej – dzięki nam uzyskasz wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarki Google dzięki zdobyciu wartościowego linka zewnętrznego tzw. backlink który podniesie autorytet Twojej strony w oczach takich wyszukiwarek jak  Google, Bing, Yahoo!, Baidu, DuckDuckGo, YANDEX.RU co przełoży się na wyższe pozycje linkowanej strony a co za tym idzie większy ruch na stronie internetowej.

Nasze wpisy sponsorowane są oferowane na takich portalach jak whitepress, linkhouse czy reachblooger.