Mitsubishi Zubadan Inverter Split 11,2 kW 400 V PUHZ-SHW112YAA - pompa ciepła typu split oferta z montażem
Mitsubishi Zubadan Inverter Split 11,2 kW 400 V PUHZ-SHW112YAA – pompa ciepła typu split oferta z montażem
25 stycznia 2020
Płyta izolacyjna do ogrzewania podłogowego - podłogówki
Płyta izolacyjna do ogrzewania podłogowego / podłogówki
26 stycznia 2020
Pokaż wszystkie
Mitsubishi EHST20D - EHST20C - ERST20D - ERST20C – cylinder c.w.u. do pomp typu split

Mitsubishi EHST20D - EHST20C - ERST20D - ERST20C – cylinder c.w.u. do pomp typu split

Mitsubishi EHST20D / EHST20C / ERST20D / ERST20C – cylinder c.w.u. do pomp typu split

Jednostka typu cylinder ze zintegrowanym zasobnikiem CWU 200 litrowym z czujnikiem ciepłej wody i zaworem przełączającym do pomp ciepła marki Mitsubishi Electric typu split.

Mitsubishi Ecodan - pompa ciepła - Rewersyjny moduł zasobnika

Rewersyjny moduł zasobnika

W przypadku rewersyjnego modułu z zasobnikiem stosowane są w zależności od mocy jednostki zewnętrznej dwa rożne wymienniki ciepła. Innowacja polega na zastosowaniu nowego modułu wewnętrznego Ecodan do podgrzewania wody użytkowej. Podgrzewanie wody użytkowej następuje przez zewnętrzny wymiennik płytowy, który jest umieszczony w obudowie modułu wewnętrznego. Ten rodzaj podgrzewania wody użytkowej zapewnia zwiększenie efektywności do 17,5 % w porównaniu z dotychczasowym systemem (przy podgrzewaniu wody z 40 °C do 55 °C).

Zintegrowany separator kamienia o małej objętości 0,86 litra i dużej powierzchni 16,4 m2 (wełna ze stali szlachetnej) trwale i niemal bezobsługowa zabezpiecza separator przed osadzaniem się kamienia.

W strefie cokołu rewersyjny moduł wewnętrzny jest wyposażony w tace skroplin, która umożliwia kontrolowany odpływ pojawiającego się kondensatu.

Dane techniczne Mitsubishi EHST20D / EHST20C / ERST20D / ERST20C

Mitsubishi EHST20D - EHST20C - ERST20D - ERST20C – cylinder c.w.u. do pomp typu split

Pompa ciepła Mitsubishi Ecodan

Zobacz naszą recenzję pompy ciepła Mitsubishi Ecodan i sprawdź dlaczego w swojej klasie urządzeń jest niekwestionowanym liderem.

Zobacz

Mitsubishi EHST20D / EHST20C / ERST20D / ERST20C – cylinder c.w.u. do pomp typu split

Jednostka typu cylinder ze zintegrowanym zasobnikiem CWU 200 litrowym z czujnikiem ciepłej wody i zaworem przełączającym do pomp ciepła marki Mitsubishi Electric typu split.

Wykaz dostępnych modeli: EHST20D-VM2C, EHST20C-VM2C, EHST20C-YM9C, ERST20D-VM2C, ERST20C-VM2C

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx