Czarno biała łazienka
25 maja 2012
Wnęka z Regips – u
27 czerwca 2012
Pokaż wszystkie

Remont mieszkania

Oferujemy Państwu profesjonalny remont mieszkania pozwalające na maksymalnie cieszenie się wszystkimi możliwościami określonych pomieszczeń, dostosowywane do wymagań mieszkańców.

wnetrza-04

Z przyjemnością zadbamy o to, aby przygotowywane przez nas pomieszczenie nie było nudne i typowe  zaproponujemy ciekawe rozwiązania, które nadadzą mu  odpowiedniego charakteru i stylu. Wszystko, oczywiście, po wcześniejszej konsultacji z naszymi klientami oraz omówieniu z nimi ich indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

Pomagamy w doborze kolorów, pozwalających uzyskać atrakcyjny styl, dopasowujących się do posiadanych już mebli, podłogi czy innych istotnych elementów. Specjalizujemy się także w malowaniu przemysłowym, wykorzystując agregat malarski  dzięki wykorzystywaniu sprężonego powietrza efekt staje się jeszcze bardziej atrakcyjny i jednolity. Przeprowadzane przez nas usługi remontowo – budowlane w tym zakresie poprzedzane są wyrównywaniem powierzchni, w tym przede wszystkim szpachlowaniem ścian oraz sufitów.

 

wnetrza-01Nasza firma remontowa oferuje także szereg usług gwarantujących posiadanie atrakcyjnej podłogi. Zajmujemy się kompleksowym układaniem płytek (wykorzystując terakotę, glazurę oraz klinkier) oraz gresu (płytek gresowych, gresu rektyfikowanego i przemysłowego), dbając o każdy szczegół.

Zawsze staramy się, aby przeprowadzony przez nas remont mieszkania  jak najbardziej przypadały do gustu naszym klientom. Właśnie z tego względu oferujemy atrakcyjne sufity podwieszane (zarówno proste, jak i wielopoziomowe), a także zabudowy gips-karton, dzięki którym można uzyskać atrakcyjne i nowoczesne efekty, będące nie tylko ciekawą ozdobą, lecz także inteligentnym sposobem wykorzystywania posiadanej przestrzeni.

 

Nasze usługi dostępne są między innymi w Dębica, Tarnów, Mielec, Rzeszów, Pilzno, Ropczyce, Kraków, Warszawa
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pokopen
Pokopen
9 lat temu

Skorzystałem z tej usługi polecam każdemu, mój remont wykonani profesjonalnie

1
0
Podziel się swoją opiniąx