Remont mieszkania
10 czerwca 2012
Taras
10 lipca 2012

Wnęka z Regips – u

Wnęki dekoracyjne zyskują popularność. Mogą pełnić najróżniejsze funkcje: od półek na książki, wnęk na obrazy po miejsce na telewizor lub inny sprzęt. Wyglądają bardzo dekoracyjnie. Warto decydować się na stworzenie wnęki planując remont. Wnęki sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak: salon, pokój dziecięcy, jadalnia, czy sypialnia. W sypialni mogą tworzyć romantyczny nastrój dzięki odpowiedniemu podświetleniu i dobraniu kolorów.

Aranżacja uzyskana dzięki wnękom jest interesująca i niepowtarzalna. Zyskujemy miejsce na ważne przedmioty, mamy wrażenie ładu w pokoju. Wnęka z g-k bez wątpienia sprawdzi się w każdym wnętrzu. Ścianki są stosunkowo tanie i łatwe w montażu. Doskonale sprawdzają się zamiast tradycyjnych półek. Bez wątpienia zajmują mniej miejsca i dają większe możliwości dla pobudzania fantazji dekoratorskiej.Pomysły na wykorzystanie wnęk można znaleźć w internecie i w gazetach na temat wystroju wnętrz. Wnęki wyglądają nowocześnie, ładnie komponują się z resztą umeblowania i dekoracji.


 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx