Poddasze
12 maja 2012
Remont mieszkania
10 czerwca 2012
Pokaż wszystkie

lazienka-czarno-biala-01Czarno biała łazienka

Czarny i biały to dwa klasyczne kolory, idealnie komponujące się ze sobą. Ich połączenie znane i wykorzystywane jest od najstarszych lat. Gwarantuje kontrast i jednoczesne poczucie elegancji, czyli wszystko to, czego potrzeba, aby zapewnić komfort swojemu zmysłowi wzroku.

Przedstawiamy Państwu projekt czarno-białej łazienki, którego realizacji dokonała się nasza firma oferująca zarówno usługi remontowe, jak i wykończenia wnętrz.

W przygotowanej przez nas łazience dominują dwa kolory – czarny i biały. Tylko i wyłącznie na jednej ze ścian, aby uniknąć chaosu, zastosowaliśmy dużych rozmiarów lśniące płytki ścienne w dwóch kolorach, tworząc w ten sposób atrakcyjny element, nadający całemu pomieszczeniu oryginalnego charakteru. Pozostałe ściany zostały utrzymane w kolorze białym, który przecięliśmy na dole dwoma paskami czarno-białych, dość sporych, kwiatów. W ten sposób, niewątpliwie, pomieszczenie stało się o wiele przytulniejsze.

 

W rogu umieściliśmy sporych rozmiarów białą wannę, jednak nie zrezygnowaliśmy z prysznica. Delikatną, praktycznie niewyróżniającą się na tle pozostałych elementów, kabinę umieściliśmy zaraz przy oryginalnej umywalce i lustrze. W łazience znalazło się także miejsce dla białego sedesu i bidetu, które idealnie komponują się z pozostałymi białymi elementami.

Wykończenia wnętrz wykonywane są przez nas starannie, przy użyciu tylko i wyłącznie nowoczesnych metod i wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że przeprowadzony przez naszą firmę remont zagwarantuje komfortowe korzystanie z łazienki przez wiele lat bez konieczności wymiany jej elementów czy ponownych działań firmy budowlanej.  
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx