Kolory ścian – inspiracje
15 lipca 2013
papa wierzchniego krycia
Naprawa tarasu
22 sierpnia 2013

Seria TOKIO TAITO / Tubądzin Maciej Zień

Czarna łazienka uważana jest przede wszystkim za pomieszczenie stylowe i eleganckie. Niestety, bardzo łatwo jest przesadzić z czernią, szczególnie, jeżeli charakteryzuje się ona niewielkimi wymiarami, przez co będzie wyglądała dość ponuro i mrocznie. Jak tego uniknąć?

Dobrze jest połączyć czerń z innym kolorem. Bardzo dobrze sprawdza się kontrastująca z nią biel czy chociażby czerwień (ten drugi powinien jednak być ograniczony do maksymalnie kilku elementów). Decydując się na remont domu oraz wybierając poszczególne materiały, warto o tym pamiętać.

Mogłoby wydawać się, że utrzymanie czarnej łazienki w czystości jest wręcz niemożliwe – nieustannie pojawiające się na płytkach czy kafelkach plamy wody, kurz czy innego rodzaju zabrudzenia sprawiają, że wygląda ona zdecydowanie mniej atrakcyjnie. Właśnie z tego względu warto zdecydować się na podkreślenie jej charakteru jaśniejszymi kolorami czy nawet wzorkami – motyw florystyczny (na przykład taki, jaki został przedstawiony na poniższym zdjęciu), jeżeli tylko będzie utrzymany w eleganckim stylu, nada się znakomicie.

Dzięki możliwościom, jakie gwarantują nasze usługi remontowe, możliwe jest stworzenie atrakcyjnej i oryginalnej czarnej łazienki, bez konieczności martwienia się o odpowiednie źródła światła czy czystość podłogi. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim wymaganiom klientów zainteresowanych usługami, jakie oferuje nasza firma remontowa.

Fotorelacja poz zakończeniu prac już niedługo na naszym blogu
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx