Minimalistyczna łazienka w tonacji czerwono – szarej
28 stycznia 2015
Dlaczego warto zrobić kosztorys budowlany ?
1 lutego 2015

Panele ścienne – nowy wymiar aranżacji pomieszczeń

Ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym na ścianie jest umieszczenie paneli ściennych po prawej i lewej stronie, a w środku pozostawienie regularnej ściany. Dzięki temu, taka ściana na pewno zwracała będzie uwagę i odróżniała się od pozostałych, jakie umieszczone zostały w salonie. W tym przypadku, wykorzystano motyw owalny na panelach. Owalne kształty w różnych rozmiarach zostały umieszczone na wąskich paskach po lewej i prawej stronie ściany. Całe panele utrzymane są w białej kolorystyce, przez co prezentują się w ascetyczny sposób.

Dzięki zastosowaniu panel 3D ściana jest wklęsła i sprawia wrażenie podziurkowanej. W środku paneli umieszczona została półka, z której znajdują się ładne, oryginalne lampki w kształcie kuli. Dzięki temu, cała szara ściana oraz boczne panele zostają w efektowny sposób oświetlone, przez co w takim pomieszczeniu są ładnie wyeksponowane. Na pewno nikt obok takiej ściany nie przejdzie obojętnie, co jak najbardziej każdemu przypadnie do gustu.

Zdecydowanie, takie rozwiązanie jest przede wszystkim dobre dla osób, które w swoim wnętrzu chcą stworzyć charakterystyczny element, który będzie najważniejszy w takim pokoju. Taka ściana, na pewno może do tego miana pretendować, ponieważ jest bardzo dobrze zagospodarowana i jest naprawdę duża. 

loft design system dekor 04 panel dekoracyjny scienny 3d

Panele dekoracyjne loft 04 – aranżacja sklepu

 

Prezentuje się w efektowny sposób, także ze względu na oświetlenie, które stanowi jej część. Zdecydowanie, warto wprowadzać takie właśnie oryginalne rozwiązania do swoich wnętrz, ponieważ dzięki temu będziemy mogli z przyjemnością w nich przebywać i spędzać czas. Dla każdego będą to miłe chwile, bo większość osób lubi miejsca, które świetnie wyglądają. A jak najbardziej salon takim miejscem będzie dzięki tak oryginalnej ścianie jaką udało się stworzyć dzięki panelom dekoracyjnym z owalnymi elementami.

Nowoczesne wnętrze dzięki połączeniu szarych i białych kolorów na pewno uda się stworzyć bez dwóch zdań, a to jest najmodniejszy trend jeśli chodzi o pomieszczenia jaki obowiązuje od kilku sezonów. Warto tym tropem iść i wprowadzać takie elementy do swoich wnętrz.

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System Dekor 04 Dekoracje ścienne

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System Dekor 04 Dekoracje ścienne

Aranżacja wnętrza – świetnym rozwiązaniem będzie zastosowanie paneli ściennych. Panele ścienne idealnie podkreślą charakter każdego mieszkania.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/loft-desing-system/135-loft-design-system-dekor-04-ellipse-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anulka
anulka
9 lat temu

Niesamowita naranżacja sklepu, u nas w miescie w obuwniczym jest podobny wystrój

hosua32
hosua32
9 lat temu

Aranzacja salonu wyglada jak z komnata z krainy lodu

2
0
Podziel się swoją opiniąx