Malowanie pokoju – czarno białe ściany
2 października 2013
Gres
5 października 2013

Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe gwarantują odpowiedni nastrój każdego pomieszczenia, w którym zostaną umieszczone. Co więcej, bardzo często także oferują całkiem atrakcyjne oświetlenie, szczególnie w połączeniu ze źródłem światła LED. Wystarczy zaledwie kilka godzin przeznaczonych na ich montaż, aby cieszyć się oryginalnym i nowoczesnym elementem sztukaterii, wiążącym się z zaskakująco pozytywnymi efektami.

Do wyboru jest całkiem sporo profili – wszystko zależy od tego, jaki efekt chcieliby Państwo osiągnąć. Listwy oświetleniowe idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku pomieszczeń utrzymanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Wszystko zależy od ich koloru, intensywności oraz miejsca, w obrębie którego zostały one zamontowane.

Opisywane przez nas elementy charakteryzują się ogromną wytrzymałością – wszystko dzięki odpowiednio wykorzystanym nowoczesnym technologiom połączonym z używaniem tylko i wyłącznie profesjonalnych i starannie dobranych materiałów.
Na uwagę zasługują listwy styropianowe, wykonane ze styropianu EPS, który następnie został pokryty żywicą akrylową z kruszywem kwarcowym, gwarantującymi idealne pełnienie ich funkcji przez wiele lat.

Listwy oświetleniowe potrafią dopasować się do każdego stylu pomieszczenia. Oryginalnie sprzedawane są w kolorze jasno-beżowym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadać im koloru, który idealnie dopasuje się do ścian, w pobliżu których zostaną one zamontowane. Możliwości są wręcz nieograniczone – wszystko zależy od Państwa indywidualnego gustu.


Profile z polistyrenu ekspandowanego (styropianu).

Listwy do kupienia w naszym sklepie

Sztukateria do wnętrz – Remont

Sztukateria do wnętrz – Remont

Sztukateria do wnętrz jest w stanie w znakomity sposób ozdobić każde wnętrze, które ma być eleganckie i wytworne. Tego typu elementy dekoracji pasują głównie do klasycznych

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/31-sztukateria-do-wnetrzRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx