Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
15 września 2013
Listwy oświetleniowe
4 października 2013

pokój - biało czarne pasy

Malowanie pokoju – czarno białe ściany

Malowanie to jeden z najprostszych, najszybszych oraz najtańszych sposobów na metamorfozę wnętrz. Remont z malowaniem może być łatwo przeprowadzony we własnym zakresie, lub zlecony malarzowi. Ta druga opcja ma znacznie więcej plusów. Doświadczony malarz może pomalować nasz pokój w taki sposób, że nie ściany nie będą przypominały niczego, co do tej pory widziałeś.

Zamiast decydować się na jednorodne, nudne kolory, polecamy skorzystanie z pomysłu na ściany pomalowane w szerokie pasy, o kontrastujących kolorach. Czarno białe ściany to doskonały sposób, aby dodać wnętrzom głębi i elegancji. Szerokie, na przemian ułożone pasy tworzą rzadko spotykane wrażenie elegancji, którym zachwyci się każdy gość.

Na uwagę zasługuje możliwość dowolnego łączenia kolorów. Stwarza to ogromne możliwości, pozwalające na stworzenie ciekawych aranżacji, przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansów. Samodzielnie pomalowanie ścian w takim układzie nie będzie jednam łatwym zadaniem. By zachować idealnie proste i równoległe krawędzie, należy umiejętnie zamaskować płaszczyzny. Potrzeba do tego nie tylko doświadczenia, ale odpowiednio dobranych materiałów malarskich. Profesjonalny malarz wykona to dla nas szybko i bezbłędnie.Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx