Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
15 września 2013
Listwy oświetleniowe
4 października 2013

pokój - biało czarne pasy

Malowanie pokoju – czarno białe ściany

Malowanie to jeden z najprostszych, najszybszych oraz najtańszych sposobów na metamorfozę wnętrz. Remont z malowaniem może być łatwo przeprowadzony we własnym zakresie, lub zlecony malarzowi. Ta druga opcja ma znacznie więcej plusów. Doświadczony malarz może pomalować nasz pokój w taki sposób, że nie ściany nie będą przypominały niczego, co do tej pory widziałeś.

Zamiast decydować się na jednorodne, nudne kolory, polecamy skorzystanie z pomysłu na ściany pomalowane w szerokie pasy, o kontrastujących kolorach. Czarno białe ściany to doskonały sposób, aby dodać wnętrzom głębi i elegancji. Szerokie, na przemian ułożone pasy tworzą rzadko spotykane wrażenie elegancji, którym zachwyci się każdy gość.

Na uwagę zasługuje możliwość dowolnego łączenia kolorów. Stwarza to ogromne możliwości, pozwalające na stworzenie ciekawych aranżacji, przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansów. Samodzielnie pomalowanie ścian w takim układzie nie będzie jednam łatwym zadaniem. By zachować idealnie proste i równoległe krawędzie, należy umiejętnie zamaskować płaszczyzny. Potrzeba do tego nie tylko doświadczenia, ale odpowiednio dobranych materiałów malarskich. Profesjonalny malarz wykona to dla nas szybko i bezbłędnie.Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx