Izolacja tarasu z papy
Izolacja tarasu z papy
3 sierpnia 2019
Sterowniki EW - 50E
Mitsubishi sterownik centralny EW‑50E
3 sierpnia 2019
Pokaż wszystkie
Toaleta turystyczna na jachcie

Toaleta turystyczna na jachcie

Toaleta turystyczna na jachcie

Każda wyprawa jachtem powinna być komfortowa. W tym celu powinniśmy wziąć pod uwagę wszystkie jej aspekty, również tak przyziemne jak odpowiednia toaleta turystyczna na jachcie. Jej brak może bowiem przysporzyć wielu problemów dla wszystkich uczestników rejsu. Dowiedz się, z czego składa się toaleta turystyczna oraz jaki rodzaj urządzenia będzie najbardziej odpowiedni na planowaną wyprawę jachtem.

Chemiczna toaleta turystyczna na jacht

Najczęściej wybieranym rodzajem toalety turystycznej na jacht jest są modele chemiczne. Różnią się one od siebie pojemnością zbiorników, co jest przeliczane na konkretną ilość użyć. Na przykład, chemiczna toaleta na jacht posiadająca 21 – litrowy zbiornik umożliwia użyć spłuczki około 55 razy. Z kolei zbiornik 12 – litrowy odpowiada około 30 użyciom. Konkretny wybór jest oczywiście uzależniony od liczności załogi oraz długości planowanego rejsu. Wybierając konkretny model toalety turystycznej na jacht warto również zwrócić uwagę na obecność wskaźnika, który informuje o napełnieniu zbiornika.

Toaleta turystyczna na jachcie to nieodzowny element podczas pływania lub żeglowania jachtem lub łodzią. Toaleta taka niesamowicie poprawia komfort aktywnego na wodzie ( jeziora, morze ). Dzięki zainstalowaniu toalety turystycznej minimalizujemy do minimum zawijanie do portu.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ekolog
Ekolog
2 lat temu

Ciekawe gdzie wylewacie później zawartość tej toalety …

1
0
Podziel się swoją opiniąx