Wyższa efektywność energetyczna dzięki Zehnder ComfoAir Q
Wyższa efektywność energetyczna dzięki Zehnder ComfoAir Q
13 kwietnia 2018
Lumea MPX
Lumea MPX wiszący gazowy kocioł kondensacyjny
17 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie
Zasada działania pomporozdrabniaczy SFA

Zasada działania pomporozdrabniaczy SFA

SFA ma w swojej ofercie sanirozdrabniacz, który można zainstalować w dowolnym miejscu w domu, m.in. w piwnicy, na strychu czy na pakamerze, zasada montażu pomporozdrabniaczy SFA jest bardzo prosta, ponieważ nie wymaga wykonywania kosztownych i skomplikowanych prac remontowych.

Na czym polega praca pomporozdrabniacza ?

Pomprozdrabniacz proponowany przez firmę SFA pozwala na odprowadzanie ścieków z łazienki, kuchni, pralki oraz WC do kanalizacji ściekowej lub do szamba, zwykle rozwiązanie to jest stosowane, gdy tradycyjne odprowadzanie grawitacyjne nie jest możliwe, pomporozdrabniacz jest także wykorzystywany wtedy, gdy toaleta jest umieszczona w zbyt dużej odległości od kanalizacji ściekowej.

Sanirozdrabniacz SFA został wyposażony w specjalną technologię pozwalającą na rozdrabnianie ścieków bez użycia środków chemicznych, urządzenie to można stosować w połączeniu z szambem czy przydomową oczyszczalnią ścieków.

Zasada instalacji pomporozdrabniaczy

Aby możliwe było zainstalowanie pomporozdrabiaczy potrzebne są:

  • gniazdo zasilania,
  • rura kanalizacyjna.

Pomporozdrabniacz stosuje się przy zwykłych toaletach z odpływem poziomym, instalowany jest on przy stelażu podtynkowym lub jest wmontowywany w ceramice, ścieki odprowadzane są rurą PCV o średnicy 22, 28 lub 32 mm w przypadku instalacji domowych lub 50 mm w przypadku instalacji publicznych, ponadto każde tego typu urządzenie jest wyposażone w zawór zwrotny uniemożliwiający powrót ścieków do WC lub innego urządzenia sanitarnego.


Katalogi SFA

 

Cennik SFA

Wycena urządzeń

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx