Remont mieszkania – jaki kredyt zaciągnąć ?
Remont mieszkania – jaki kredyt zaciągnąć ?
15 marca 2018
Na co należy zwrócić uwagę wybierając kocioł gazowy
Na co należy zwrócić uwagę wybierając kocioł gazowy ?
20 marca 2018
Pokaż wszystkie
SANIMARIN SFA – morskie toalety jachtowe - NK

SANIMARIN SFA – morskie toalety jachtowe - NK

SANIMARIN SFA – morskie toalety jachtowe

Automatyczne morskie toalety oraz pompy do montażu na statkach i jachtach spełniające wymagania sanitarne znajdziesz w ofercie firmy SANIMARIN SFA, jest to producent bardzo prężnie działający w sektorze morskim i śródlądowym. Firma ta działa na rynku od 1958 roku i dzięki nowatorskiemu podejściu zrewolucjonizowała rynek sprzętów sanitarnych.

SANIMARIN-SFA--morskie-toalety NK

ANIMARIN SFA to lina produktów, która dostarcza urządzenia pozwalające na dokładne rozdrabnianie i wysokie podnoszenie ścieków, dzięki świetnym parametrom, jakie posiadają toalety automatyczne oraz pompy, opinia o produktach tej marki jest naprawdę bardzo dobra na całym świecie. W związku z pojawianiem się coraz większej ilości podmiotów w sektorze morskim, firma może liczyć na stałych odbiorców, podmiot ten działa na rynku od 1958 roku i od tego czasu zrewolucjonizowała rynek sprzętów sanitarnych, dzięki temu profesjonalni armatorzy zaufali SANIMARIN SFA

Toalety automatyczne – co je wyróżnia ?

Proponowane przez SANIMARIN SFA toalety automatyczne występują w dwóch wersjach:

toalety o ograniczonej przestrzeni – mają niewielkie wymiary, do wyboru są trzy systemy spłukiwania, świetnie sprawdzi się do instalacji w małych pomieszczeniach,

toalety klasyczne – mają standardową wysokość, odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością w działaniu.

Pompy  w toalecie – jakie mają właściwości ?

Znajdujące się w ofercie SANIMARIN SFA pompy są przeznaczone do odprowadzania szarych ścieków, pozwalają na gromadzenie wody bytowej, dzięki temu, że mają niewielkie wymiary, mogą zostać umieszczone pod podłogą, konstrukcja pompy sprawia, że można zredukować liczbę zaworów kulkowych.

Jakie zalety mają urządzenia od SANIMARIN SFA ?

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie SANIMARIN SFA powstały przy użyciu najlepszych materiałów, dzięki temu możliwe jest zapewnienie wysokiego komfortu użytkowania na morzu, producent proponuje najcichsze na rynku toalety automatyczne.
  • z łatwością zastępują toalety z pompą ręczną,
  • świetnie sprawdzają się do przetwarzania ścieków czarnych,
  • zapewniają ekologiczne zarządzanie ściekami,
  • działają w bardzo cichy sposób,
  • oszczędzają energię oraz wodę,
  • zastosowany w nich system rozdrabniania działa niezawodnie już od ponad 50 lat.
Katalogi SFA - 1NK

Katalogi SFA

Do pobrania aktualne katalogi toalet jachtowych od firmy SFA

Zobacz

SANIMARIN SFA – morskie toalety jachtowe to idealne rozwiązanie podczas rejsów jachtem i łódką podczas rejsów morskich. Zainstalowanie toalety automatycznej na statku pozwala w komfortowy sposób przeżyć wypoczynek na morzu lub jeziorze. Toalety SFA to idealne rozwiązanie dla osób aktywnie wypoczywających żeglując i pływając na morzu i jeziorze.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx