KAISAI FOCUS KWF
Klimatyzator ścienny Kaisai FOCUS (KWF)
12 kwietnia 2018
Zasada działania pomporozdrabniaczy SFA
Zasada działania pomporozdrabniaczy SFA
16 kwietnia 2018

Wydajność na miarę oczekiwań

Wyższa efektywność energetyczna dzięki Zehnder ComfoAir Q

Marka Zehnder słynie z tego, że proponuje urządzenia o bardzo dobrych parametrach, wyższa efektywność energetyczna dzięki Zehnder ComfoAir Q jest możliwa, ponieważ zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne. Producentowi udało się stworzyć urządzenie pozwalające na 90% odzysk ciepła, przy minimalnym zużyciu energii, urządzenie to pozwala zmniejszyć koszty, a jednocześnie podnosi wartość nieruchomości.

Wydajność na miarę oczekiwań

Nowe urządzenie od marki Zehnder zyskało wszystkie najważniejsze certyfikaty dotyczące efektywności energetycznej, można powiedzieć, że Zehnder ComfoAir Q spełnia wszystkie europejskie standardy energetyczne i wydajnościowe, urządzenie spełnia wszystkie wymogi, które obowiązują od 2018 roku, dotyczą one poboru mocy, sprawności i sterowności.

Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny regulator temperatury powietrza czerpanego z zewnątrz, dzięki temu rozwiązaniu optymalna efektywność energetyczna jest możliwa do uzyskania.

Dodatkowo, urządzenie zostało wzbogacone o nakładkę FlowGrid ( pisaliśmy o tym tutaj ), obudowę spiralną oraz wentylator ebm-papst-RadiCal, wszystkie te elementy zapewniają optymalny przepływ i bardzo niskie zużycie energii, co przekłada się na niższe koszty utrzymania systemu.


Odzysk ciepła na najwyższym poziomieOdzysk ciepła na najwyższym poziomie

Zehnder ComfoAir Q zostało wyposażone w wymiennik ciepła o kształcie diamentu, jego produkcją zajmuje się firma Paul, wymiennik ten ma 25% większą powierzchnię niż standardowe wymienniki, dzięki temu może spełniać się świetnie w roli „odzyskiwacza ciepła”.

Dodatkowo, urządzenie zostało wzbogacone o czujniki maksymalizujące odzysk ciepła, dzięki Flow Control, czyli innowacyjnej regulacji, jest możliwe automatyczne zbilansowanie powietrza nawiewanego i wywiewanego, urządzenie uruchamia się szybko i łatwo, dzięki temu, że nie jest konieczna ręczna regulacja prędkości obrotowej.

Cicha praca wentylatora

Irytujący dźwięk wentylatora może być bardzo uciążliwy, centrala wentylacyjna Zehnder ComfoAir Q została wyposażona w najcichsze wentylatory, jakie dostępne są na rynku, praca urządzenia jest niemal bezgłośna.


Zobacz więcej wpisów odnośnie marki Zehnder

Zehnder – Budowa i Remont

Zehnder – Budowa i Remont

Zehnder to bardzo dobrze znany producent systemów grzewczych, jak i chłodniczych, jakie można stosować w domu. Urządzenia od tego producenta zapewniają wyjątkowy komfort w każdym pomieszczeniu. Dbają również o to, aby można było w nich przebywać z wielką przyjemnością.

Zobacz: remont.biz.pl/category/zehnder/

Cennik Zehnder – Budowa i Remont

Cennik Zehnder – Budowa i Remont

Aktualny cennik Zehnder W cenniku cenny katalogowe producenta – Skontaktuj się z nami – otrzymasz extra rabat, pod tabelą cenniki w formie pdf

Zobacz: remont.biz.pl/cennik-zehnder/

Katalogi Zehnder

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx