Rekuperacja Vasco

rekuperacja-vasco

Vasco to firma, która rozpoczęła działalność w 1975 roku, jej założycielem jest przedsiębiorca Jos Vaessen, początkowo firma zajmowała się produkcją konwerterów oraz grzejników dekoracyjnych, dziś w ofercie tej firmy można znaleźć nie tylko grzejniki, ale również rekuperację, czyli wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Decydując się na wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła od tego producenta zyskujesz wszystko, czego oczekuje się od nowoczesnych systemów, jest to przede wszystkim niezawodność w działaniu, dostosowanie do potrzeb użytkownika, a także tani koszt utrzymania, inwestując początkowo w dobrej jakości system, później możesz cieszyć się z dużych oszczędności, oczywiście inwestycja bardzo szybko się zwróci, odpłacając się komfortem termicznym w domu.

Oferta marki Vasco

Co można powiedzieć o rekuperacji marki Vasco? Przede wszystkim, że jest:

Wentylacja mechaniczna od Vasco

Świeże powietrze dostarczane do pomieszczeń z zewnątrz w systemie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła jest ogrzewane w wymienniku ciepła znajdującym się wewnątrz jednostki rekuperatora, jednocześnie z pomieszczenia usuwany jest nadmiar wilgoci.

Skuteczność wymienników ciepła stosowanych przez Vasco sięga nawet 90%, co jest bardzo dobrym wynikiem, dzięki temu można cieszyć się z regularnego przewietrzania domu dosłownie przez całą dobą, i co najważniejsze bez strat ciepła uda się zadbać o właściwy klimat w domu nawet podczas bardzo mroźnej zimy, świeże powietrze będzie dostarczane do pomieszczeń bez żadnych ograniczeń, a znajdująca się wewnątrz domu temperatura będzie komfortowa.

Wentylacja-mechaniczna-vasco

Rekuperacja ( wentylacja mechaniczna ) Vasco – firma Vasco powstała w 1975 roku. Początkowo zajmowała się produkcją konwektorów oraz grzejników dekoracyjnych. Dziś jest jednym z wiodących producentów rekuperacji czyli wentylacji mechanicznej. Dostarcza użytkownikom wszystkiego, czego oczekują od nowoczesnego systemu. Urządzenia marki Vasco są niezawodne, dostosowane do potrzeb użytkownika, a przy tym tanie w utrzymaniu. Z rekuperacją Vasco można będzie cieszyć się z idealnie czystego powietrza w domu, a w dodatku z oszczędności na ogrzewaniu. Komfortowy dom z rekuperacją Vasco będzie możliwy do uzyskania.