Vasco

Logo vasco
W 1975 roku, czyli ponad 40 lat temu powstała marka Vasco. Jej założycielem jest Jos Vaessen. Początkowo firma zajmowała się produkcją konwektorów wolnostojących. Z biegiem czasu w ofercie pojawiały się coraz to nowe propozycje wentylację mechaniczną ( rekuperację ) oraz pełna oferta grzejników dekoracyjnych

Grzejniki dekoracyjne

Kolejnym krokiem rozwoju firmy było pojawienie się w ofercie grzejników dekoracyjnych. Odznaczały się innowacyjnym designem oraz najwyższej jakości wykonaniem. Przełomem w działalności firmy było wprowadzenie rurowych grzejników dekoracyjnych, mających swoje zastosowanie w łazience, kuchni bądź salonie.

Od 2004 roku Vasco proponuje także grzejniki stalowe powstające we współpracy z firmą MASCO stając się tym samym jednym z czołowych producentów grzejników dekoracyjnych

grzejniki vasco
Zobacz więcej

Grzejniki dekoracyjne Vasco

Rekuperacja

Systemy wentylacyjne proponowane przez markę Vasco są wynikiem wieloletnich badań i testów, dzięki którym mogły powstać wyjątkowe rozwiązania dostosowane do zróżnicowanych potrzeb. Rekuperacja zapewnia optymalną kontrolę jakości powietrza w każdym pomieszczeniu, zarówno prywatnym, jak i komercyjnym.

Ograniczenie energii, oszczędności na ogrzewaniu, a przy tym cicha praca są najważniejszymi elementami wpływającymi na komfort użytkowania tego typu rozwiązań..


Marka Vasco jest bardzo znanym producentem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji, a także grzejników dekoracyjnych, które znajdują zastosowanie w wielu pomieszczeniach w domu. Ich wybór jest na tyle dużo, że każdy znajdzie propozycje odpowiednio dostosowane do swoich potrzeb. Dostępne są m.in. grzejniki stalowe, a także dekoracyjne grzejniki rurowe. Systemy wentylacyjne marki Vasco powstają pod czujnym okiem specjalistów dbających o wysoką jakość wykonania, a także niezawodność działania. Proste w obsłudze, ciche w swojej pracy systemy wentylacyjne spełnią oczekiwania każdego użytkownika.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła od marki Vasco to system:

  • prosty i kompletny,
  • zintegrowany z architekturą budynku, niegenerujący żadnych dodatkowych strat,
  • zaprojektowany z myślą o dostarczeniu do pomieszczeń jak największej ilości świeżego powietrza,
    łatwy w obsłudze.