Czyste powietrze w domu - odpowiednia wentylacja
Czyste powietrze w domu – odpowiednia wentylacja
15 października 2020
Czy warto inwestować w dom z płaskim dachem
Czy warto inwestować w dom z płaskim dachem?
18 października 2020

Vasco Mono - grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne Mono to minimalistyczna wersja grzejnika serii Beams, Beams elektryczny oraz Bryce. Całkowicie płaski aluminiowy profil występuje w wersji pojedynczej który można zestawić w dowolnej konfiguracji a dzięki ukrytemu systemowi mocowania i podłączenia sprawia iż grzejnik ten stanowi niedościgniony wzór do naśladowania. sterowanie temperaturą grzejników obywa się za pomocą głowicy termostatycznej obsługującej nawet do trzech grzejników na raz lub za pomocą programatora termostatycznego.

Ile kosztuje Vasco Mono – grzejnik dekoracyjny

Cena netto grzejnika dekoracyjnego Vasco Mono Beams, Beams elektryczny oraz Bryce podana została według cennika producenta na rok 2020

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

VASCO RITMO – grzejniki dekoracyjne

Grzejniki Vasco

Zobacz pozostałe grzejniki oferowane przez tego producenta i sprawdź dlaczego to właśnie one są tak chętnie wybierane.

Zobacz

Grzejniki dekoracyjne

Sprawdź również nasz dział grzejników dekoracyjnych i sprawdź jakie modele grzejników są aktualnie na topie.

Zobacz

Vasco Mono – grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne Mono to minimalistyczna wersja grzejnika serii BeamsBeams elektryczny oraz Bryce. Całkowicie płaski aluminiowy profil występuje w wersji pojedynczej który można zestawić w dowolnej konfiguracji a dzięki ukrytemu systemowi mocowania i podłączenia sprawia iż grzejnik ten stanowi niedościgniony wzór do naśladowania. sterowanie temperaturą grzejników obywa się za pomocą głowicy termostatycznej obsługującej nawet do trzech grzejników na raz lub za pomocą programatora termostatycznego.

grzejnik, kaloryfer, radiator

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx