Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E
Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E
10 lipca 2020
Paroprzepuszczalna powłoka malarska – grubość ok. 0,5 mm - K1
Paroprzepuszczalna powłoka malarska – grubość ok. 0,5 mm
14 lipca 2020

Vasco Beams – panelowy grzejnik dekoracyjny

Modernistyczny model grzejnika dekoracyjnego o bezkompromisowej geometrii która idealnie pasuje do nowoczesnego mieszkania lub domu. Grzejnik można wzbogacić w dodatkowe akcesoria takie jak np. uchwyt na ręczniki dzięki czemu jego ponadczasową formę i niepowtarzalną stylistykę można wykorzystać w łazience. Specjalny układ paneli grzewczych sprawia iż będzie to z kolei idealna propozycja dla wszystkich tych którym zależy na energooszczędności np. podczas ogrzewania domu za pomocą pompy ciepła. Warto nadmienić iż grzejnik ten jest laureatem wielu nagród Henry Van de Velde Label oraz The Ovam Ecodesign Award Pro, przyznanych przez Instytut Design Vlaaderen.


Grzejnik dekoracyjny ONI dostępny jest we wszystkich kolorach Vasco.

Ile kosztuje Vasco Beams – grzejnik dekoracyjny

Cena netto grzejnika dekoracyjnego Vasco Beams podana została według cennika producenta na rok 2020

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Vasco Beams – panelowy grzejnik dekoracyjny - K8

Vasco Beams

Na zapytanie

BEAMS

Vasco Beams – panelowy grzejnik dekoracyjny - K8

Vasco Beams

Na zapytanie

BEAMS MONO

Grzejniki Vasco

Zobacz pozostałe grzejniki oferowane przez tego producenta i sprawdź dlaczego to właśnie one są tak chętnie wybierane.

Zobacz

Grzejniki dekoracyjne

Sprawdź również nasz dział grzejników dekoracyjnych i sprawdź jakie modele grzejników są aktualnie na topie.

Zobacz

Vasco Beams – panelowy grzejnik dekoracyjny ( radiator )

Modernistyczny model grzejnika dekoracyjnego o bezkompromisowej geometrii która idealnie pasuje do nowoczesnego mieszkania lub domu. Grzejnik można wzbogacić w dodatkowe akcesoria takie jak np. uchwyt na ręczniki dzięki czemu jego ponadczasową formę i niepowtarzalną stylistykę można wykorzystać w łazience. Specjalny układ paneli grzewczych sprawia iż będzie to z kolei idealna propozycja dla wszystkich tych którym zależy na energooszczędności np. podczas ogrzewania domu za pomocą pompy ciepła. Warto nadmienić iż grzejnik ten jest laureatem wielu nagród Henry Van de Velde Label oraz The Ovam Ecodesign Award Pro, przyznanych przez Instytut Design Vlaaderen.

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx