Pompa ciepła solanka woda Stiebel Eltron - K1
Pompa ciepła solanka woda Stiebel Eltron
7 lipca 2020
Vasco Beams – panelowy grzejnik dekoracyjny
Vasco Beams – panelowy grzejnik dekoracyjny
12 lipca 2020

Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E

Systemy wentylacyjne a w szczególności rekuperacja w mieszkaniach maja bardzo duże znaczenie i przekładają się na możliwość bardziej komfortowego przebywania w nich. Warto zatem stawiać na najlepsze urządzenia takie jak LWZ 70 E. Prezentujemy jedno z najciekawszych centralnych urządzeń wentylacyjnych, które posłuży przez bardzo długi czas i które będzie sprawdzało się bardzo dobrze w konkretnym zastosowaniu.

Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E

Bezawaryjna praca przez długi czas

Prosta konstrukcja urządzenia wentylacyjnego LWZ 70 E sprawia, że jest ono w stanie posłużyć przez bardzo długi czas. Wszystkie elementy składające się na wymiennik są bardzo dobrze wykonane, a samą obudowę można zdjąć i w ten sposób dostać się do elementów wewnętrznych. Konserwacja urządzenia nie stanowi zatem żadnego problemu i poradzi sobie z nią każda osoba.


LWZ 70 E to zatem znakomity wybór dla osób, które szukają najwyższej jakości urządzenia, które będzie dostępne na bardzo korzystnych warunkach cenowych i które posłuży przez bardzo długi czas. Sprzęt jest naprawdę wart polecenia.

Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E - K2
Numer urządzenia233851
Wysokość600 mm
Szerokość560 mm
Głębokość290 mm
Strumień przepływu powietrza50-180 m³/h
Klasa efektywności energetycznej w umiarkowanych warunkach klimatycznych dla sterowania ręcznegoA
Klasa efektywności energetycznej w umiarkowanych warunkach klimatycznych dla sterowania czasowegoA
Klasa efektywności energetycznej w umiarkowanych warunkach klimatycznych dla centralnego sterowania według zapotrzebowaniaA
Stopień przygotowania ciepła do90,00%
Średnica przyłącza powietrza125 mm
Ciężar25 kg
napięcie znamionowe230 V
Klasa filtraISO Coarse > 45 % (G3)
Poziom ciśnienia akustycznego (EN 12102)46 dB(A)
Pobór prądu bez nagrzewnicy wstępnej1,48 A
Pobór mocy bez nagrzewnicy wstępnej136 W
LWZ 70 E to także urządzenie, które spełnia funkcję bardzo skutecznej wentylacji. W związku z tym stale usuwa z pomieszczeń wszystkie szkodliwe substancje. Dodatkowo stała wymiana powietrza zużytego i doprowadzanie świeżego sprawia, że komfort przebywania w konkretnym mieszkaniu jest zdecydowanie wyższy.

Ile kosztuje centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E

Cena netto urządzenia Stiebel Eltron LWZ 70 E podana została według cennika producenta na rok 2020

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E - K2

Stiebel Eltron LWZ 70 E

6 900,00PLN

Numer urządzenia 233851

EAN 4017212338513
rekuperacja-NK

Rekuperacja

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony rekuperacji ( wentylacji mechanicznej ) i sprawdź dlaczego ten system jest montowany praktycznie w każdym nowo budowanym domu.

Zobacz

Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E

Systemy wentylacyjne a w szczególności rekuperacja w mieszkaniach maja bardzo duże znaczenie i przekładają się na możliwość bardziej komfortowego przebywania w nich. Warto zatem stawiać na najlepsze urządzenia takie jak LWZ 70 E. Prezentujemy jedno z najciekawszych centralnych urządzeń wentylacyjnych, które posłuży przez bardzo długi czas i które będzie sprawdzało się bardzo dobrze w konkretnym zastosowaniu.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx
()
x