Pompa ciepła solanka woda Stiebel Eltron - K1
Pompa ciepła solanka woda Stiebel Eltron
7 lipca 2020
Vasco Beams – panelowy grzejnik dekoracyjny
Vasco Beams – panelowy grzejnik dekoracyjny
12 lipca 2020

Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E

Systemy wentylacyjne a w szczególności rekuperacja w mieszkaniach maja bardzo duże znaczenie i przekładają się na możliwość bardziej komfortowego przebywania w nich. Warto zatem stawiać na najlepsze urządzenia takie jak LWZ 70 E. Prezentujemy jedno z najciekawszych centralnych urządzeń wentylacyjnych, które posłuży przez bardzo długi czas i które będzie sprawdzało się bardzo dobrze w konkretnym zastosowaniu.

Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E

Bezawaryjna praca przez długi czas

Prosta konstrukcja urządzenia wentylacyjnego LWZ 70 E sprawia, że jest ono w stanie posłużyć przez bardzo długi czas. Wszystkie elementy składające się na wymiennik są bardzo dobrze wykonane, a samą obudowę można zdjąć i w ten sposób dostać się do elementów wewnętrznych. Konserwacja urządzenia nie stanowi zatem żadnego problemu i poradzi sobie z nią każda osoba.


LWZ 70 E to zatem znakomity wybór dla osób, które szukają najwyższej jakości urządzenia, które będzie dostępne na bardzo korzystnych warunkach cenowych i które posłuży przez bardzo długi czas. Sprzęt jest naprawdę wart polecenia.

Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E - K2
Numer urządzenia233851
Wysokość600 mm
Szerokość560 mm
Głębokość290 mm
Strumień przepływu powietrza50-180 m³/h
Klasa efektywności energetycznej w umiarkowanych warunkach klimatycznych dla sterowania ręcznegoA
Klasa efektywności energetycznej w umiarkowanych warunkach klimatycznych dla sterowania czasowegoA
Klasa efektywności energetycznej w umiarkowanych warunkach klimatycznych dla centralnego sterowania według zapotrzebowaniaA
Stopień przygotowania ciepła do90,00%
Średnica przyłącza powietrza125 mm
Ciężar25 kg
napięcie znamionowe230 V
Klasa filtraISO Coarse > 45 % (G3)
Poziom ciśnienia akustycznego (EN 12102)46 dB(A)
Pobór prądu bez nagrzewnicy wstępnej1,48 A
Pobór mocy bez nagrzewnicy wstępnej136 W
LWZ 70 E to także urządzenie, które spełnia funkcję bardzo skutecznej wentylacji. W związku z tym stale usuwa z pomieszczeń wszystkie szkodliwe substancje. Dodatkowo stała wymiana powietrza zużytego i doprowadzanie świeżego sprawia, że komfort przebywania w konkretnym mieszkaniu jest zdecydowanie wyższy.

Ile kosztuje centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E

Cena netto urządzenia Stiebel Eltron LWZ 70 E podana została według cennika producenta na rok 2020

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E - K2

Stiebel Eltron LWZ 70 E

6 900,00PLN

Numer urządzenia 233851

EAN 4017212338513
rekuperacja-NK

Rekuperacja

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony rekuperacji ( wentylacji mechanicznej ) i sprawdź dlaczego ten system jest montowany praktycznie w każdym nowo budowanym domu.

Zobacz

Centralna wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70 E

Systemy wentylacyjne a w szczególności rekuperacja w mieszkaniach maja bardzo duże znaczenie i przekładają się na możliwość bardziej komfortowego przebywania w nich. Warto zatem stawiać na najlepsze urządzenia takie jak LWZ 70 E. Prezentujemy jedno z najciekawszych centralnych urządzeń wentylacyjnych, które posłuży przez bardzo długi czas i które będzie sprawdzało się bardzo dobrze w konkretnym zastosowaniu.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kimono
Kimono
2 lat temu

Ma ktoś zainstalowane to urządzenie ?

Sisi
Sisi
2 lat temu
Reply to  Kimono

My mamy co chcesz wiedzieć ?

2
0
Podziel się swoją opiniąx