Sterownie rekuperacja Vasco
Rekuperacja Vasco – sterowanie wentylacją mechaniczna
28 stycznia 2019
Vasco - Instrukcja montażu kanałów EASYFLOW
Instrukcja montażu kanałów EASYFLOW
29 stycznia 2019

Kanały Vasco easyflow

Kanały wentylacyjne Vasco EASYFLOW – elementy odpowiadające za sprawność rekuperacji

Za transport świeżego powietrza w systemie wentylacji mechanicznej odpowiadają kanały wentylacyjne. Obecnie największą popularnością cieszą się płaskie kanały powietrzne EASYFLOW.

VASCO SILENT VENTILATION

System posiada małą ilość składanych elementów i jest wyposażony w bardzo szczelne uszczelki klasy D. Wszystko to wpływa na wysoką sprawność rekuperacji od VASCO. Wybierając to rozwiązanie, można praktycznie wyeliminować błędy wykonawcze.

Kanały EASYFLOW mają wysokość 6 cm, co pozwala na ich umieszczenie w warstwach izolacji podłogowej w każdym domu jednorodzinnym, w którym kondygnacji jest więcej. Można z powodzeniem ukryć je w warstwach styropianiu lub wylewki

Warto także dodać, że nawiewy i wyciągi zostały zasłonięte minimalistycznymi osłonami wykonanymi z aluminium w kolorze białym. Dzięki temu te elementy nie będą widoczne w pomieszczeniach z białymi sufitami.

Ile kosztują kanały powietrzne easyflow ?

Cena netto kanałów wentylacyjnych easyflow podana została według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat


Pomieszczenia bez martwych punktów

Innowacyjnym rozwiązaniem proponowanym przez markę VASCO jest umieszczanie nawiewów w suficie. Dzięki temu powietrze jest rozpraszane na dużej powierzchni, a tym samym można uniknąć problemu wystąpienia martwych stref.

O kanały wentylacyjne trzeba dbać!

Nawet jeżeli instalacja została wykonana w poprawny sposób, a rekuperator działa sprawnie, nie można zapominać o czystości kanałów wentylacyjnych. Rury doprowadzające świeże powietrze do pomieszczeń należy regularnie czyścić, z pomocą fachowego serwisanta. Kompleksowe czyszczenie powinniśmy wykonać raz na 8-10 lat.

Dokumentacja techniczna kanałów easyflowVasco EASYFLOW to kanały wentylacyjne nowej generacji proponowane przez markę VASCO. Są one na tyle elastyczne i dostosowane do potrzeb montażowych, że nie będzie problemów z ich właściwym wykorzystaniem. Kanały wentylacyjne są bardzo przyjazne użytkownikowi i zapewniają skuteczny przepływ świeżego powietrze do pomieszczeń. Należy o nie dbać – raz na 8-10 lat koniczne jest wykonanie czyszczenia kanałów, przy użyciu specjalistycznych środków i z pomocą autoryzowanego serwisanta. Systemy proponowane przez markę VASCO są najlepsze z możliwych. 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx