KAISAI PRO ulotka
KAISAI PRO ulotka
20 lutego 2019
Cennik montażu pieca - kotła gazowego
Cennik montażu pieca / kotła gazowego
23 lutego 2019

Rekuperator Vasco X350

Wentylacja nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła, jaką proponuje marka Vasco jest energooszczędne, a przy tym bardzo wydajna. Hałas, jaki generuje jest minimalny, dlatego nie przeszkadza użytkownikom podczas odpoczynku czy relaksu. Komfort związany z korzystaniem z takiej rekuperacji będzie naprawdę wysoki.

Dlaczego warto wybrać rekuperator X350?

System sprawdzi się świetnie w średnich oraz dużych domach jednorodzinnych. Odznacza się wysoką efektywnością podczas swojego działania, a jednocześnie zużywa małą ilość energii elektrycznej. Rekuperator kontroluje ilość przepływanego powietrza w automatyczny sposób, co zwalnia użytkownika z konieczności sterowania systemem.

  • Maksymalny przepływ powietrza 350 m³/h przy 150 Pa

  • Odzysk ciepła (Karta Produktu EcoDesign) = 91%.

  • Maksymalny pobór mocy elektrycznej = 165 W.

vasco-350-przepływ

Karta Produktu Ecodesign:

Maksymalny pobór mocy: 165 W

Napięcie: 230 V AC

Sprawność cieplna odzysku ciepła: 91%

Stabilna obudowa z blachy stalowej, wewnętrzna struktura rekuperatora wykonana z EPP (spieniony polipropylen).

Przyłącza powietrza wewnętrzne: nawiewu i wyciągu mogą być podłączone do urządzenia zarówno od góry jak i z dołu, co umożliwia zredukowanie obejść przy montażu rekuperatora na poddaszu.

Filtry

- Standardowe filtry G4 dla wywiewu oraz F7 dla nawiewu świeżego powietrza do pomieszczeń.

- Filtry opcjonalne o właściwościach elektrostatycznych i antybakteryjnych, produkowane przez firmę 3M™. Filtry typu HAF (High Air Flow) zachowując niski opór dla przepływu powietrza w zakresie filtracji drobnego kurzu i pyłków roślinnych osiągają efekt równoważny klasie filtrów F6 dzięki właściwościom elektrostatycznym.

Vasco-Wymiennik-ciepła

Wymiennik ciepła

- Krzyżowo-przeciwprądowy wymiennik z polistyrenu o wysokiej skuteczności.

- Wymiennik jest automatycznie chroniony przed zamarzaniem w miesiącach zimowych, z zastosowaniem grzałki elektrycznej dla pełnego balansowania nawiewu i wywiewu w okresie mrozów.

Zasada-działania-bypass-w-rekuperacji

Automatyczny by-pass letni

Rekuperator posiada automatyczny bypass - sprawdź czym jest bypass oraz dlaczego jest taki ważny

Zobacz

Przełącznik bezprzewodowy w standardzie + możliwości sterowania opcjonalnego

Dostarczany z zalogowanym bezprzewodowym przełącznikiem biegów.

Grzałka elektryczna

Grzałka typu PTC ze zmiennym poborem prądu elektrycznego zapewnia dozowanie mocy grzejnej w zależności od bieżących potrzeb. Samoregulująca o długiej żywotności.

Montaż grzałki wewnątrz króćca z czerpni.

Bramka-Vasco-WiF

Sterownie rekuperacja za pomocą smartfona

Bramka VASCO WiFi podłączona do domowego routera internetu umożliwia poprzez bezpłatną aplikację na smartfonie (iOS lub Android) utworzenie własnego tygodniowego programu pracy rekuperatora, a także wykonanie podstawowych ustawień.
Zobacz

Ile kosztuje rekuperator Vasco X350

Cena netto rekuperatora Vasco X350 podana została według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Rekuperator Vasco X350

9 184PLN

11VE00029

  • Ø 180 mm / naścienny

Program-czyste-powietrze-NK

Dofinansowanie do zakupu

W programie "czyste powietrze" możesz ubiegać się o dofinansowanie lub pożyczkę na zakup tego rekuperatora, sprawdź w jaki sposób takie dofinansowanie otrzymać

Zobacz
projekt rekuperacji

Zobacz jak uzyskać darmowy projekt wentylacji mechanicznej

Nasz branżowy projekt wentylacji zawiera pełne zestawienie min. obliczenia bilansu powietrza, rysunki techniczne itp.
Zobacz

Jakie możliwości posiada rekuperator Vasco X350? Przede wszystkim jest to system energooszczędny, pracujący wydajnie, a przy tym bardzo cicho. Świetnie sprawdzi się w domach jednorodzinnych, których powierzchnia jest średnia lub duża. Urządzenie w każdym calu dostosowuje się do potrzeb użytkownika, a tym samym wpływa na jego komfort oraz dobre samopoczucie.

Rekuperator Vasco X350 to rozwiązanie, na które warto stawiać, jeżeli zależy nam na systemie podporządkowanym do naszych potrzeb. Będziemy zadowoleni z możliwości, jakie da nam taka wentylacja. Rekuperator X350 nie sprawi użytkownikowi żadnych problemów, ponieważ jest łatwy w obsłudze i w dużej mierze zautomatyzowany. Zastosowane w nim rozwiązania technologiczne są w taki sposób skomponowane, aby wentylacja domu odbywała się w automatyczny, bezproblemowy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx