Pompa ciepła De Dietrich ALEZIO S V200 – IO - Instrukcja obsługi
Pompa ciepła De Dietrich ALEZIO S V200 – IO – Instrukcja obsługi
13 września 2018
Kocioł gazowy – jak wybrać właściwy ?
14 września 2018
Alezio-S-V200-cieply-dotyk-powietrza

Alezio-S-V200 ciepły dotyk powietrza

De Dietrich Alezio S V200 – pompa ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda mają to do siebie, że zapewniają szybki zwrot nakładów inwestycyjnych. Nie inaczej jest w przypadku modelu De Dietrich – Alezio S V200. Jest to kompaktowe rozwiązanie, oszczędne i ekologiczne. Sprawdza się świetnie w przypadku ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Pompę ciepła można zainstalować w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Alezio S V200 została dopasowana do programu PROSUMENT.

Komfort przez cały rok

Prosta obsługa urządzenia sprawia, że można przy jego użyciu zarówno ogrzewać, jak i chłodzić pomieszczenia. Pompa ciepła pracuje nawet wtedy, gdy na zewnątrz jest -20 stopni Celsjusza. Dobrze samopoczucie w pomieszczeniach, dzięki odpowiedniej temperaturze będzie możliwe przez cały rok.

Oszczędności z Alezio S V200

Szybka amortyzacja nakładów inwestycyjnych sprawia, że coraz więcej osób stawia na ekologiczne rozwiązania, do których zaliczana jest pompa ciepła Alezio S V200. Trzeba także podkreślić, że rozwiązanie to generuje oszczędności na etapie eksploatacji, dzięki korzystnemu współczynnikowi COP – 5,11.

Pompa ciepła łatwa w obsłudze

Oszczędności z Alezio S V200

Praca Alezio S V200 jest niezwykle dyskretna, a przy tym dopasowuje się ona do aktualnych potrzeb użytkownika. Możliwe jest z pompą pompy ciepła powietrze/woda wytwarzanie ciepłej wody użytkowej, ponieważ dostępny jest zintegrowany podgrzewacz wody o pojemności 177 litrów. Urządzenie generuje hałas na poziomie 35,7 dB. Sterowanie urządzeniem jest na tyle proste, że każdy użytkownik odczuwa z tego względu komfort. Także instalacja pompy ciepła nie stwarza większych problemów.

Nieograniczony dostęp do ciepłej wody użytkowej

Pompa ciepła została wyposażona w zintegrowany podgrzewacz wody o pojemności 177 litrów. Istnieje także możliwość podgrzewania basenu, woda chroniona jest przed Legionellą.

ECO SOLUTION

Idea zrównoważonego rozwoju wdrażana przez De Dietrich pozwala na dostarczanie klientom urządzeń grzewczych o wysokim standardzie. Jednocześnie, systemy dbają o środowisko i nie zanieczyszczają go. Przyjazne użytkownikowi, proste w obsłudze pompy ciepła odznaczają się wysoką wydajnością, sprawnością, a także niezawodnym działaniem.


Pompa ciepła De Dietrich ALEZIO S V200 – IO – Instrukcja obsługi

Wycena urządzeń

Pompa ciepła

Zobacz pozostałe pompy ciepła marki De Dietrich

Pompa ciepła De Dietrich – Budowa i Remont

Pompa ciepła De Dietrich – Budowa i Remont

Zobacz pompy ciepła firmy De Dietrich

Zobacz: remont.biz.pl/category/pompa-ciepla-de-dietrich/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx