Pompa ciepła De Dietrich ALEZIO S V200 – IO - Instrukcja obsługi
Pompa ciepła De Dietrich ALEZIO S V200 – IO – Instrukcja obsługi
13 września 2018
Kocioł gazowy – jak wybrać właściwy ?
14 września 2018
Alezio-S-V200-cieply-dotyk-powietrza

Alezio-S-V200 ciepły dotyk powietrza

De Dietrich Alezio S V200 – pompa ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda mają to do siebie, że zapewniają szybki zwrot nakładów inwestycyjnych. Nie inaczej jest w przypadku modelu De Dietrich – Alezio S V200. Jest to kompaktowe rozwiązanie, oszczędne i ekologiczne. Sprawdza się świetnie w przypadku ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Pompę ciepła można zainstalować w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Alezio S V200 została dopasowana do programu PROSUMENT.

Komfort przez cały rok

Prosta obsługa urządzenia sprawia, że można przy jego użyciu zarówno ogrzewać, jak i chłodzić pomieszczenia. Pompa ciepła pracuje nawet wtedy, gdy na zewnątrz jest -20 stopni Celsjusza. Dobrze samopoczucie w pomieszczeniach, dzięki odpowiedniej temperaturze będzie możliwe przez cały rok.

Oszczędności z Alezio S V200

Szybka amortyzacja nakładów inwestycyjnych sprawia, że coraz więcej osób stawia na ekologiczne rozwiązania, do których zaliczana jest pompa ciepła Alezio S V200. Trzeba także podkreślić, że rozwiązanie to generuje oszczędności na etapie eksploatacji, dzięki korzystnemu współczynnikowi COP – 5,11.

Pompa ciepła łatwa w obsłudze

Oszczędności z Alezio S V200

Praca Alezio S V200 jest niezwykle dyskretna, a przy tym dopasowuje się ona do aktualnych potrzeb użytkownika. Możliwe jest z pompą pompy ciepła powietrze/woda wytwarzanie ciepłej wody użytkowej, ponieważ dostępny jest zintegrowany podgrzewacz wody o pojemności 177 litrów. Urządzenie generuje hałas na poziomie 35,7 dB. Sterowanie urządzeniem jest na tyle proste, że każdy użytkownik odczuwa z tego względu komfort. Także instalacja pompy ciepła nie stwarza większych problemów.

Nieograniczony dostęp do ciepłej wody użytkowej

Pompa ciepła została wyposażona w zintegrowany podgrzewacz wody o pojemności 177 litrów. Istnieje także możliwość podgrzewania basenu, woda chroniona jest przed Legionellą.

ECO SOLUTION

Idea zrównoważonego rozwoju wdrażana przez De Dietrich pozwala na dostarczanie klientom urządzeń grzewczych o wysokim standardzie. Jednocześnie, systemy dbają o środowisko i nie zanieczyszczają go. Przyjazne użytkownikowi, proste w obsłudze pompy ciepła odznaczają się wysoką wydajnością, sprawnością, a także niezawodnym działaniem.


Pompa ciepła De Dietrich ALEZIO S V200 – IO – Instrukcja obsługi

Wycena urządzeń

Pompa ciepła

Zobacz pozostałe pompy ciepła marki De Dietrich

Pompa ciepła De Dietrich – Budowa i Remont

Pompa ciepła De Dietrich – Budowa i Remont

Zobacz pompy ciepła firmy De Dietrich

Zobacz: remont.biz.pl/category/pompa-ciepla-de-dietrich/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx