Uszczelnienie posadzki na balkonie lub tarasie - 01
Uszczelnienie posadzki na balkonie lub tarasie
20 maja 2019
Żywica-poliuretanowa-na-balkon-i-taras-wersja-podstawowa-NK
Żywica poliuretanowa na balkon i taras – wersja podstawowa
22 maja 2019

Rozdzielacz do podłogówki

Prawidłowe funkcjonowanie ogrzewania podłogowego wiąże się z prawidłowym zaplanowaniem instalacji grzewczej ze szczególnym uwzględnieniem poszczególnych obiegów grzewczych ze szczególnym uwzględnieniem rozdzielacza

Podczas budowy domu warto szczególną uwagę zwrócić na wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego, tak by próżniejsze użytkowanie tego systemu grzewczego nie powodowało kłopotów ( np. niedogrzane pomieszczenia, duży koszt grzania itp. )


Dlatego w naszej opinii tak ważne jest wykonanie projektu instancji ogrzewania podłogowego. Taki projekt pomocny będzie w trakcie teoretycznej awarii systemu, będziemy wstanie szybko zlokalizować miejsce problemów z i instalacją. W końcu mając projekt możemy skontrolować zużycie materiałów które może być pomocne przy rozliczeniu z wykonawcą.

Rozdzielacz stalowy z układem mieszającym, przepływomierzami, zaworami termostatycznymi i zaworem trójdrożnym

Rozdzielacze do ogrzewania podłogowego

Zobacz nasze pozostałe rozdzielacze podłogowe i sprawdź jaki będzie najlepszy dla Twojej instalacji ogrzewania podłogowego.

Zobacz

Rozdzielacz do podłogówki można kupić kompletny jak i również kompletować go samemu, osobiście doradzałbym pierwsze rozwiązanie mamy wtedy pewność że urządzenie jest kompletne i będzie działać prawidłowo

ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony ogrzewaniu podłogowemu i sprawdź dlaczego ten system grzewczy jest tak chętnie wybieranym rozwiązaniem grzewczym

Zobacz

Rozdzielacz do podłogówki jest niejako sercem układu grzewczego, gdyż to od niego zależy praca całego układu dystrybucji ciepła w Twoim domu. Przed przystąpieniem do instalacji ogrzewania podłogowego , warto to właśnie od rozdzielacza rozpocząć projekt instalacji grzewczej. Dobry rozdzielacz podłogowy powinien być wyposażony w przepływomierze, zawory i regulatory a wszystko to po to by w idealny sposób zapełnić ciepło w pomieszczaniach mieszkalnych w Twoim domu.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx