LG Therma V – pompy ciepła typu powietrze-woda (ATW, AWHP) zapewniająca grzanie, chłodzenie i ciepłą wodę użytkową

pompy ciepła lg

Grzanie, chłodzenie i przygotowywanie ciepłej wody użytkowej – wszystko to jest możliwe z pompami ciepła typu powietrze-woda z serii Therma V od marki LG. 

System stworzony przez markę LG pozwala zarówno na ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń, z pomocą pompy ciepła LG Therma V można również przygotować ciepłą wodę użytkową. Urządzenie można wprowadzić zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków. Z powodzeniem zastąpi stary kocioł grzewczy.

LG Therma V może współpracować zarówno z grzejnikami, jak i ogrzewaniem podłogowym, wybór rozwiązania zależy już od preferencji właściciela domu.

Oferta pomp ciepła od LG


kalkulator pomp ciepła lg

Ie kosztuje ogrzewanie pompą ciepła LG ?

Pompa ciepła Therma V odznacza się wysoką efektywnością, dlatego pozwala na wprowadzenie szeregu oszczędności. Im dłużej system jest używany, tym większe oszczędności generuje. Zużycie energii będzie naprawdę bardzo niskie, jeżeli będzie się korzystało z tego rozwiązania grzewczego.

Kalkulator kosztów ogrzewania pompą ciepła

Pompa ciepła powietrze-woda Therma V od marki LG posiada wiele funkcji. Stworzona została z myślą o użytkownikach, którzy w jednym urządzeniu chcą mieć kilka systemów. Pompa ciepła ogrzewa, jak i chłodzi wnętrza, a poza tym przygotowuje ciepłą wodę użytkową. Mając taki system w swoim domu można będzie cieszyć się z tego, że żadnego innego rozwiązania nie będzie już potrzeba. Therma V zapewnia komfort na każdym poziomie użytkowania domu, co jest największą zaletą systemu od LG. Warto stawiać na nowoczesne rozwiązania.