Instrukcja obsługi Zehnder ComfoSense C
Instrukcja obsługi Zehnder ComfoSense C
9 grudnia 2018
Sikafloor 156
Sika Sikafloor 156
14 grudnia 2018

Pompa ciepła LG Therma V R32 Monobloc - wydajne urządzenie grzewcze

Pompa ciepła LG  Therma V R32 Monobloc zapewnia niezawodną formę ogrzewania w każdym budynku, nawet jeżeli temperatury zewnętrzne wynoszą -25 stopni Celsjusza. Urządzenie jest w stanie podgrzać wodę do temperatury 65 stopni Celsjusza.Nowoczesne rozwiązania generujące duże oszczędności na ogrzewaniu

Niezawodność i skuteczność działania to podstawowe cechy, jakie posiada pompa ciepła LG Therma V R32 Monobloc.

Rewolucyjna Sprężarka Spiralna

Sprężarka spiralna nowej generacji


Sprężarka spiralna, którą posiada LG Therma V R32 Monobloc odznacza się zwiększoną skutecznością. Jest w stanie pracować z częstotliwością od 10 do 135 Hz.
Czynnik chłodniczy przyjazny środowisku

Przyjazny środowisku czynnik chłodniczy


W pompie ciepła LG Therma V R32 Monobloc znajduje się czynnik chłodniczy R32. Urządzenie dzięki niemu odznacza się wysoką efektywnością energetyczną, a jednocześnie jest przyjazne środowisku.
LG Therma V R32 Monobloc - sterownie

Intuicyjna obsługa

Interfejs, jaki posiada LG Therma V R32 Monobloc jest intuicyjny. Pozwala to na uzyskanie pełnej kontroli nad urządzeniem i dostosowanie go do potrzeb użytkownika. Harmonogram pracy można dostosować do stylu życia, jaki prowadzisz.

Urządzenie może działać w taki sposób, aby zmniejszać dzienne oraz miesięczne zużycie energii, jednocześnie zapewniając komfort w domu.

Zdalne sterownie pompą ciepła lg

Sterowanie systemem jest możliwe także zdalnie, przy użyciu aplikacji LG, którą można zainstalować na smartfonie lub tablecie.

instalacja pompy ciepła lg

Łatwa instalacja

Instalator przygotowuje ustawienia wstępne w momencie, gdy podamy mu dokładne miejsce instalacji Therma V R32 Monobloc. Konfiguracja odbywa się wtedy dużo szybszy sposób, ponieważ instalator dane zapisuje już na karcie pamięci w swoim biurze. Następnie musi zgrać jedynie dane konfiguracyjne w domu klienta.

Ile kosztuje Pompa ciepła LG Therma V R32 Monobloc

Cena netto LG Therma V R32 Monobloc podana została według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabatDane techniczne LG Therma V R32 Monobloc

Pełne dane techniczne pomp ciepła, wykaz akcesoria i wyposażenie dodatkowe, schematy instalacji hydrauliczny ( kotłowych )

Pompa ciepła LG Therma V R32 Monobloc to nowej generacji system grzewczy, który świetnie radzi sobie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Urządzenie jest w stanie działać skutecznie i efektywnie nawet wtedy, gdy na zewnątrz panują mrozy w granicach -25 stopni Celsjusza. Pompa ciepła LG Therma V R32 Monobloc została wyposażona w czynnik chłodniczy R32, który odznacza się wysoką efektywnością energetyczną, a przy tym jest przyjazny środowisku. Intuicyjna obsługa, prosty montaż, a także bezproblemowe serwisowanie sprawiają, że korzystanie z tego systemu grzewczego będzie przyjemnością dla każdego.

Bezproblemowa instalacja

Jednostka zewnętrzna składa się z 3 główny komponentów, co ułatwia w znaczący sposób cały montaż. W podobny prosty sposób przebiegają prace serwisowe. Do rozpoczęcia pracy serwisowej wystarczy odkręcenie trzech śrubek, natomiast filtry wodne dla większej wygody zostały umocowane klipsami.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx