LG

logo LG

Ludzie są najważniejsi dla LG, dlatego wszystkie urządzenie, jakie tworzy marka powstają w zgodzie z zasadami. Celem firmy jest zrozumienie potrzeb klientów, a także wprowadzanie do oferty innowacyjnych rozwiązań spełniających ich oczekiwania. Wszystko to sprawia, że LG jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Marka LG jest nowoczesna, a jej urządzenia dostosowane do nowoczesnych warunków. Dzięki temu, że koncepcją marki jest wprowadzanie udogodnień do codziennego życia, stara się tworzyć urządzenia, które są w każdym calu dostosowane do potrzeb konsumentów. Historia firmy od zawsze jest związana z dążeniem do poprawy warunków i komfortu życia.

Oferta LG


Klimatyzacja LG

Z klimatyzacją LG będziesz w stanie stworzyć wyjątkowy klimat w swoim domu. Dostęp do świeżego, czystego powietrza będzie nieograniczony, a utrzymanie temperatury na idealnym poziomie jak najbardziej możliwe.

W ofercie marki LG znajdują się klimatyzatory:

- do pokoju, multi split, komercyjne, VRF


Pompy ciepła LG

W nowoczesnych domach podstawowym systemem pozwalającym na ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń często jest pompa ciepła. Urządzenia znajdujące się w ofercie marki LG pozwalają także na przygotowywanie ciepłej wody użytkowej. Sprawdzają się świetnie zarówno w nowych, jak i modernizowanych domach. Zapewniają redukcję kosztów ogrzewania. Im dłużej używasz pompę ciepła, tym większe oszczędności generuje. Urządzenia do swojej pracy wykorzystują energię odnawialną pozyskiwaną przede wszystkim z powietrza. Wpływa to zarówno na oszczędności, a także na ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.


Rekuperacja LG

Efektywna wentylacja, jaką zapewnia rekuperacja LG jest dostosowana do największych wymagań użytkowników. Powietrze w pomieszczeniach będzie krystalicznie czyste, jeżeli będzie nim zarządzał tak nowoczesny system. Rekuperację LG można połączyć również z klimatyzacją, ze względu na innowacyjne systemy sterowania.

Rekuperacja skutecznie radzi sobie z oczyszczaniem powietrza w pomieszczeniach, a także kontroluje stężenie dwutlenku węgla. Filtry wychwytują nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. Rekuperacja LG jest odpowiednim rozwiązaniem do mieszkań, domów, biur, a także obiektów użyteczności publicznej.Dlaczego marka LG jest tak popularna wśród konsumentów? Wszystkie jej produkty są dostosowane do indywidualnych potrzeb osób posiadających domu, mieszkania czy biura. Klimatyzacja, rekuperacja oraz pompy ciepła powstają przy użyciu nowoczesnych komponentów, a także innowacyjnych rozwiązań. Wszystko to powoduje, że korzystanie z tych systemów jest bardzo wygodne, komfortowe i niezwykle proste. Marka LG dba o to, aby każdy klient w jej ofercie znalazł rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb, i to pod każdym względem.