Kospel SWVPC - pionowy wymiennik c.w.u. z buforem c.o. - zbiornik stojący z dużą wężownicą idealny do współpracy z pompą ciepła - K1
Kospel SWVPC – pionowy wymiennik c.w.u. z buforem c.o. – zbiornik stojący z dużą wężownicą idealny do współpracy z pompą ciepła.
11 maja 2020
Jonizacja powietrza - czym jest i dlaczego jest taka ważna - K1
Jonizacja powietrza – czym jest i dlaczego jest taka ważna ?
14 maja 2020

LG Standard - klimatyzator ścienny

Klimatyzator ścienny LG Standard to podstawowa jednostka klimatyzacyjna tego producenta, która jednak w porównaniu z urządzeniami konkrecji posiada wyposażenie na znacznie wyższym poziomie. Dzięki tak skonfigurowanemu urządzeniu otrzymujemy dobrej klasy klimatyzator ścienny w niskiej cenie.

LG Standard – klimatyzator

Planując wprowadzenie klimatyzacji do swojego domu lub mieszkania a nie dysponując dużym budżetem na zakup i montaż urządzenia klimatyzacyjnego na pewno będziemy poszukiwać taniego klimatyzatora ściennego. Firma LG wychodząc naprzeciw potrzebom tej grupy klientów wprowadziła do sprzedaży podstawową jednostkę klimatyzacji ściennej.

Należy jednak uczciwie przyznać że podstawowa jednostka tego producenta nie znaczy gorsza, a wręcz przeciwnie ponieważ w porównaniu do urządzeń konkurencji klimatyzator LG Standard oferuje całkiem przyzwoite parametry w połączeniu z takimi funkcjami jak min. automatyczne czyszczenie, filtr wstępny / przeciwgrzybiczy, poprzez szybkie chłodzenie bądź nagrzewanie a na prezentacji aktualnie zużywanej energii która jest wyświetlana na obudowie skończywszy. Podsumowując jeżeli szukają Państwo taniego, dobrze wyposażonego oraz niezawodnego ( firma oferuje 10 lat gwarancji ) klimatyzatora to nie wypada przejść koło oferty firmy LG obojętnie.

Błyskawiczna konfiguracja — Comfort Air Ta funkcja ustawia łopatki klimatyzatora w ustalonej pozycji tak, aby powietrze z nadmuchu nie było skierowane bezpośrednio na osoby znajdujące się w pomieszczeniu.
Niski poziom hałasu Przez zastosowanie specjalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostki wewnętrznej i sprężarki inwerterowej zredukowano hałas klimatyzatora przy utrzymaniu płynnej pracy.
Szybkie chłodzenie Technologia LG Dual Inverter dzieki trybowi wysokiej wydajności pozwala na szybkie schłodzenie pomieszczenia oraz większy zasięg strugi zimnego powietrza nawiewanego przez klimatyzator.
Oszczędność energii Inwerterowa sprężarka płynnie dostosowuje swoją wydajność, aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto sprężarka inwerterowa pracuje w najbardziej efektywnym zakresie działania, co pozwala oszczędzić więcej energii niż w przypadku konwencjonalnej sprężarki.  Watch the Full Movie

Sprężarka Dual Inverter™ z 10 letnią gwarancją

Sprężarka Dual Inverter™ firmy LG rozwiązuje problemy związane z generowanym hałasem, w rezultacie czego klimatyzator chłodzi szybciej, pracuje dłużej oraz ciszej.

Dzięki 10-letniej gwarancji na kompresor, użytkownicy mogą cieszyć się zaletami klimatyzatora LG przez dłuższy czas.

Filtr podwójna ochrona

Filtr wyłapuje drobiny kurzu o rozmiarze powyżej 10 ㎛.
Szybkie nagrzewanie

Szybkie nagrzewanie

Funkcja Auto Swing reguluje przepływ powietrza w czterech kierunkach zależnie od warunków panujących w otoczeniu oraz umożliwia optymalne rozprowadzanie ciepłego powietrza i szybkie nagrzewanie pomieszczeń.
Automatyczne czyszczenie

Automatyczne czyszczenie

Funkcja dokładnego czyszczenia uniemożliwia gromadzenie się bakterii i pleśni na wymienniku ciepła, zapewniając przyjemniejsze i bardziej komfortowe warunki.
Gold Fin - K1

Gold Fin™

Technologia The Gold Fin™ lepiej zabezpiecza powierzchnie przed korozją i wydłuża żywotność wymiennika ciepła.

Ile kosztuje klimatyzator LG Standard - klimatyzator ścienny

Cena netto klimatyzatora LG Standard podana została według cennika producenta na rok 2020.

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat przy sprzedaży klimatyzatora.

LG Standard S09EQ

3400PLN

Wydajność chłodnicza / grzewcza (kW) 2,5 / 3,3

  • Jednostka wewn. S09EQ.NSJ
  • Jednostka zewn. S09EQ.UA3

LG Standard S12EQ

3600PLN

Wydajność chłodnicza / grzewcza (kW) 3,5 / 4,0

  • Jednostka wewn. S12EQ.NSJ
  • Jednostka zewn. S12EQ.UA3

LG Standard S18EQ

5250PLN

Wydajność chłodnicza / grzewcza (kW) 5,0 / 5,8

  • Jednostka wewn. S18EQ.NSK
  • Jednostka zewn. S18EQ.UL2

LG Standard S24EQ

6350PLN

Wydajność chłodnicza / grzewcza (kW) 6,6 / 7,5

  • Jednostka wewn. S24EQ.NSK
  • Jednostka zewn. S24EQ.U24
logo-lg

Klimatyzacja LG

Zobacz pozostałe urządzenia oferowane przez tego producenta i sprawdź dlaczego są tak chętnie wybierane przez klientów na terenie całego kraju.

Zobacz
klimatyzacja

Klimatyzacja

Zobacz również nasz dział poświęcony klimatyzacji i sprawdź co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o montażu klimatyzacji.

Zobacz

LG Standard – klimatyzator ścienny

Klimatyzator ścienny LG Standard to podstawowa jednostka klimatyzacyjna tego producenta, która jednak w porównaniu z urządzeniami konkrecji posiada wyposażenie na znacznie wyższym poziomie. Dzięki tak skonfigurowanemu urządzeniu otrzymujemy dobrej klasy klimatyzator ścienny w niskiej cenie. Klimatyzator ten nadaje się zarówno do chłodzenia jak i grzania  w trybie popy ciepła.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx