Jak uniknąć wilgoci w domu
Jak uniknąć wilgoci w domu ?
16 stycznia 2016
Sikagard 703 W – niewidzialna ochronna przed wodą
16 stycznia 2016

Sikafloor 400 N Elastic – elastyczna powłoka posadzkowa

Sikafloor 400 N Elastic  to jednoskładnikowa, poliuretanowa, elastyczna powłoka posadzkowa. Posiada określoną barwę. W jej składzie znajduje się jedynie niewielka ilość rozpuszczalnika. Odznacza się odpornością na promieniowanie UV. Można taką powłokę nanosić natryskiem, jak i wałkiem.

Nadaje się do wykonywania gładkiej lub antypoślizgowej, wodoszczelnej i przenoszącej zarysowania posadzki, która ułożona jest na podłożu betonowym i jastrychu cementowym. Można kłaść na powierzchniach, które będą poddawane lekkim lub średnim obciążeniom. Nadaje się do położenia na balkonach, tarasach, schodach, klatkach dla pieszych oraz w innych tego typu miejscach.

Odznacza się wysoką elastycznością. Pomaga w maskowaniu rys i pęknięć, jakie mogą pojawić się na podłożu. Powłoka jest również odporna na warunki atmosferyczne. Powłoka dostępna jest w kolorze beżowym i szarym. Dostępna jest puszka o objętości 6 kg. Produkt powinien być przechowywany w temperaturze od +5 stopni Celsjusza do +30 stopni Celsjusza.

 Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan27
Jan27
8 lat temu

Mam naprawiony balkon tym środkiem, od 3 mam spokój, wczesniej mój tato naprawiał ten balkon chyba ze 4 razy

1
0
Podziel się swoją opiniąx