Sikafloor 400 N Elastic – elastyczna powłoka posadzkowa
16 stycznia 2016
pompa ciepła
Jakie zalety ma pompa ciepła typu split ?
17 stycznia 2016

Sikagard 703 W – niewidzialna ochronna przed wodą

Sikagard 703 W to preparat do ochrony elewacji, murów i innych powierzchni przed wpływaniem do nich wody opadowej. Warto dodać, że preparat nie zmienia wyglądu zabezpieczanej powierzchni. Dzięki temu, otynkowany dom nie zmieni koloru na inny, jeśli preparat zostanie na niego nałożony. Preparat można nakładać na beton, zaprawa, cegła klinkierowa, tynki mineralne, kamień, płyty zbrojone włóknem.

Preparat ten jest produktem wodnym o silnych właściwościach hydrofobowych. Dzięki niemu, możliwe jest poprawienie odporności elewacji na wodę i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Warto również dodać, że stworzona powłoka nie ogranicza dyfuzji pary wodnej. Poza tym, preparat ogranicza skłonność do brudzenia danej powierzchni, a także ogranicza rozwój grzybów i pleśni, która w wyniku dużej wilgotności mogłaby się pojawić na danym materiale. Produkt dostępny jest w opakowaniu 5 l. Jeśli chodzi o zużycie, to 2 litry preparatu wystarczą na pokrycie 10-12 m2.

Sikagard®-703 W-page-002

 


Sika Sikagard ® ‐ 703 W Środek hydrofobizujący do elewacji

Sika Sikagard ® ‐ 703 W Środek hydrofobizujący do elewacji

 

Dzięki silnemu hydrofobowemu efektowi nie jest jednak ograniczona dyfuzja pary wodnej występująca na powłoce. Zmniejszona jest także podatność na zabrudzenia

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/impregnaty-i-powloki/15684-sika-sikagard703-w-srodek-hydrofobizujacy-do-elewacji.html

 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx