Sikafloor 400 N Elastic – elastyczna powłoka posadzkowa
16 stycznia 2016
pompa ciepła
Jakie zalety ma pompa ciepła typu split ?
17 stycznia 2016

Sikagard 703 W – niewidzialna ochronna przed wodą

Sikagard 703 W to preparat do ochrony elewacji, murów i innych powierzchni przed wpływaniem do nich wody opadowej. Warto dodać, że preparat nie zmienia wyglądu zabezpieczanej powierzchni. Dzięki temu, otynkowany dom nie zmieni koloru na inny, jeśli preparat zostanie na niego nałożony. Preparat można nakładać na beton, zaprawa, cegła klinkierowa, tynki mineralne, kamień, płyty zbrojone włóknem.

Preparat ten jest produktem wodnym o silnych właściwościach hydrofobowych. Dzięki niemu, możliwe jest poprawienie odporności elewacji na wodę i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Warto również dodać, że stworzona powłoka nie ogranicza dyfuzji pary wodnej. Poza tym, preparat ogranicza skłonność do brudzenia danej powierzchni, a także ogranicza rozwój grzybów i pleśni, która w wyniku dużej wilgotności mogłaby się pojawić na danym materiale. Produkt dostępny jest w opakowaniu 5 l. Jeśli chodzi o zużycie, to 2 litry preparatu wystarczą na pokrycie 10-12 m2.

Sikagard®-703 W-page-002

 


Sika Sikagard ® ‐ 703 W Środek hydrofobizujący do elewacji

Sika Sikagard ® ‐ 703 W Środek hydrofobizujący do elewacji

 

Dzięki silnemu hydrofobowemu efektowi nie jest jednak ograniczona dyfuzja pary wodnej występująca na powłoce. Zmniejszona jest także podatność na zabrudzenia

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/impregnaty-i-powloki/15684-sika-sikagard703-w-srodek-hydrofobizujacy-do-elewacji.html

 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx