Salon z otwartą kuchnią – żyj jednym pomieszczeniem
28 października 2014
Podłoga, która zachwyci każdego – płytki drewnopodobne
1 listopada 2014

Ściany, które falują – wzburzone morze w twoim salonie

Aby przenieść się nad morze i poczuć morski klimat wcale nie musimy spędzać ponad 10 godzin w pociągu. Wystarczy wprowadzić takie motywy do swojego wnętrza, a z pewnością będziemy mogli każdego dnia poczuć się jak na wakacjach. Pomogą nam w tym panele dekoracyjne, które posiadają fakturę zbliżoną do morskich fal.

Odpowiednio ułożone na ścianie, sprawiają wrażenie jakby falowały. A to wszystko dzięki temu, że zdecydujemy się na panele ścienne 3d. Jest to rozwiązanie niezwykle nowoczesne i ciekawe. Zdecydowanie przyciąga uwagę. Panele utrzymane są w nieco szarej barwie dzięki temu idealnie odwzorowują zburzone fale morskie, dzieki takiej tonacji przez długi czas będą wyglądały świeżo i ładnie.

Do aranżacji salonu użyte zostały Panele dekoracyjne Loft Design System – Dekor 21

Loft Design System - Dekor 21- Panel dekoracyjny ścienny 3D 01Dobrze jest zastosować na ścianie, na której umieszczamy takie panele dekoracyjne na ścianę dobre oświetlenie. Najlepsze będą halogeny umieszczane pod sufitem. Dzięki temu, ładnie będą oświetlały ścianę, która wieczorem prezentowała się będzie w jeszcze bardziej efektowny sposób. Aby poczuć prawdziwy klimat morza w swoim salonie, warto zdecydować się na kanapę właśnie w morskim kolorze. Ustawiona na tle białej ściany, zdecydowanie przywodziła będzie na myśl klimat morski. Jest to również bardzo stylowe rozwiązanie, które spowoduje, że wnętrza stanie się naprawdę piękne.

Na podłogę, warto położyć dywan w białym kolorze, który ładnie będzie kontrastową podłogą. W takim pomieszczeniu, na tle białych ścian i dywanu, idealnie zostanie wyeksponowana kanapa. Jednak, tak naprawdę głównym elementem, który zwracał będzie uwagę w takim pomieszczeniu będzie ściana wykonana z paneli w 3d. Zdecydowanie, obok niej nie da się przejść obojętnie.Panel ścienny do kupienia w naszym sklepie

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 21 Dekoracje ścienne

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 21 Dekoracje ścienne

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 21 Dekoracje ścienne

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/loft-desing-system/674-loft-design-system-dekor-21-sand-storm-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tosia3234
tosia3234
9 lat temu

Jak dla mnie za spokojne to morze

1
0
Podziel się swoją opiniąx