Paradyż Mitte – biały kamień w twojej łazience
27 grudnia 2014
Zastosowanie małych i dużych płytek
29 grudnia 2014

Salon – oczaruj swych gości niepowtarzalną ścianą

Salon to miejsce, w którym szczególnie powinniśmy zadbać o wygląd ścian. W końcu, to pomieszczenie do którego zapraszamy gości i spędzamy w nim z nimi bardzo dużo czas. Dlatego też, ściany w takim pokoju powinny być wyjątkowe i mieć dekoracyjny wymiar. Uda nam się taki efekt uzyskać dzięki panelom dekoracyjnym ściennym 3D. Pozwalają one uzyskać niesamowity efekt wizualny, który sprawia, że każde wnętrze staje się dużo bardziej oryginalne i po prostu piękne. Ważne jest jednak, aby wiedzieć jakie kolory można ze sobą połączyć oraz jakie wzory paneli będą pasowały do naszego wnętrza.loft-design-system-dekor-12-panel-dekoracyjny-scienny-3d

 

Świetnym połączeniem wydaje się być musztardowy z bordem. Wygląda to naprawdę ciekawie i sprawia, że salon nie prezentuje się w tak oczywisty sposób, a jest naprawdę miejscem oryginalnym i świetnie wyglądającym. Ściana została podzielona na dwie części. Po jednej stronie zostały umieszczone panele w kształcie wąskich pasków, w całości musztardowe. Natomiast druga część ściany wykonana została w bordowym kolorze. Umieszczone zostały na niej brązowe sopelki, nieco przypominające ziarenka kawy. Efekt, jaki dzięki temu udało się uzyskać jest naprawdę zachwycający, ponieważ taka ściana nie jest nudna. Bardzo dużo się na niej dzieje w dobrym tego słowa znaczeniu. Dlatego też, jeśli zdecydujemy się wprowadzić takie rozwiązanie do swojego salonu, na pewno nie będziemy tego żałowali.

Należy pamiętać, aby w przypadku tak oryginalnych ścian zadbać o meble bardziej stonowane. Dzięki temu, w salonie nie będzie panował chaos i wszystko będzie w odpowiedni sposób wyważone. A o to właśnie chodzi, aby taką równowagę uzyskać. Najlepiej, gdyby na tle tak różnorodnej ściany zostały umieszczone meble np. sofa. Dzięki temu, taka ściana zostanie nieco wyciszona i nie będzie aż tak rzucała się w oczy, choć każdy bez trudu ją zauważy. Wszystko będzie ładnie się dzięki temu prezentowało. A przecież o to właśnie chodzi i taki efekt każdy chciałby uzyskać.

Dzięki panelom dekoracyjnym 3D na pewno się to uda, ponieważ same w sobie są niezwykłe. A jeszcze jeśli uda nam się dobrać do nich odpowiednie meble i umieścić je w pomieszczeniach, w których będą dobrze wyglądały, to na pewno będziemy zadowoleni z efektów, jakie dostaniemy w rezultacie. Na pewno taka ściana stworzona z paneli dekoracyjnych będzie robiła wrażenie i będzie zauważalnym elementem takiego wnętrza, ponieważ będzie czymś nietypowym i niespotykanym. A zdecydowanie salon jest miejscem, w którym na takie odważne kroki możemy się zdecydować bez dwóch zdań.

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 12 Dekoracje ścienne

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 12 Dekoracje ścienne

Jednym z bardzo oryginalnych rozwiązań są panele dekoracyjne. Świetnie nadają się one na ściany każdego pomieszczenia – wzór dekor 12 loft system

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/loft-desing-system/143-loft-design-system-dekor-12-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anulka
anulka
9 lat temu

Podrzuci ktos gdzie mozna kupic taka sofe

1
0
Podziel się swoją opiniąx