MCR3-PLUS-24S-35S-1API-NK
De Dietrich MCR3 PLUS – wiszący gazowy kocioł kondensacyjny
23 maja 2018
Ile kosztuje posadzka żywiczna na balkonie lub tarasie
Ile kosztuje posadzka żywiczna na balkonie lub tarasie ?
24 maja 2018

Klimatyzator ścienny Rotenso Lunar

Jeśli chcesz podkreślić prestiż pomieszczenia, a zarazem cenisz sobie indywidualność to LUNAR jest najlepszym możliwym wyborem.
Jednostkę LUNAR wyróżnia połączenie klasycznej, śnieżnej bieli ze złotymi elementami obudowy, co podkreśla jej luksusowy charakter. Godna uwagi jest również nowoczesna linia klimatyzatora, która nadaje mu lekkości.

Jednostka ścienna została wyposażana w szereg filtrów oraz Super Jonizator, które usuną z powietrza szkodliwe gazy, wirusy, bakterie, roztocza i alergeny, co ma wpływ na samopoczucie osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Klimatyzatorem można sterować za pomocą bezprzewodowego pilota lub za pomocą tabletu lub smartfona, wykorzystując aplikację SMART WiFi ZEN.

Klimatyzator ścienny Rotenso Lunar

Klimatyzator ścienny Rotenso Lunar - cechy urządzenia

Dane techniczne klimatyzator ścienny Rotenso Lunar

Klimatyzator ścienny Rotenso Lunar - dane techniczne

Klimatyzator ścienny Rotenso Lunar - dane techniczne

Cenny klimatyzatorów ściennych Rotenso Lunar

 

 

 

 

 

Lunar – Seria ZEN
ModelWydajność chłodnicza / grzewcza (W)Klasa sezonowej wydajności energetycznej chłodzenie / grzaniePrzyłącza rur Ciecz – GazJednostka wewn. Jednostka zewn.Cena katalogowa kompletu netto (PLN)
Lunar 2,6 kW2640 / 2802A++ / A+1/4″ – 3/8″L26Vi L26Vo2 749 zł
Lunar 3,5 kW3510 / 3831A++ / A+1/4″ – 3/8″L35Vi L35Vo2 899 zł


Rotenso – Budowa i Remont

Rotenso – Budowa i Remont

Rotenso to firma, która powstała w 1987 roku. Zajmuje się produkcją urządzeń klimatyzacyjnych. Pierwsze urządzenia tej marki trafiły na rynek w 1996 roku. Firma stale się rozwija i wprowadza innowacje, w celu uzyskania zadowolenia klientów

Zobacz: remont.biz.pl/category/rotenso/

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy i instalatora klimatyzatorów firmy Rotenso

Katalogi Rotenso

Wycena

Klimatyzatory Rotenso – Budowa i Remont

Klimatyzatory Rotenso – Budowa i Remont

Zobacz: remont.biz.pl/category/klimatyzatory-rotenso/

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Chłodzi i ogrzewa, takie możliwości daje klimatyzacja, która coraz częściej znajduje zastosowanie nie tylko w budynkach biurowych, ale także w domach prywatnych. Ma wiele ciekawych właściwości, które sprawiają, że dbanie o komfort termiczny w domu jest dużo prostsze i bardziej przyjemne

Zobacz: remont.biz.pl/category/klimatyzacja/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx