Rekuperacja – aspekty, na które warto zwrócić uwagę
Rekuperacja – aspekty, na które warto zwrócić uwagę
23 maja 2018
Klimatyzator ścienny Rotenso Lunar
24 maja 2018

De Dietrich MCR3 PLUS - wiszący gazowy kocioł kondensacyjny

De Dietrich MCR3 PLUS wiszący gazowy kocioł kondensacyjny to urządzenie o zoptymalizowanych funkcjach i wyposażeniu. Odznacza się wysoką wydajnością, jest proste w obsłudze, a do wyboru jest wiele podgrzewaczy wykonanych ze stali nierdzewnej.

Co zapewnia MCR3 PLUS ?

Przede wszystkim oszczędność, wydajność, komfort i prostą obsługę, innowacyjne kotły kondensacyjne zużywają bardzo mało energii, a tym samym pozwalają na zmniejszenie rachunków za gaz. Dobre parametry eksploatacyjne sprawiają, że urządzenie skutecznie podgrzewa ciepłą wodę użytkową, a także ogrzewa dom. Mini format urządzenia sprawia, że kocioł można umieścić w dowolnym miejscu.

Wysoka wydajność przy zachowaniu zasad ekologicznych

Połączenie oszczędności z wydajnością jest tym, czego poszukują obecnie inwestorzy, mogą to znaleźć w MCR3 PLUS. Urządzenie odznacza się wysoką sprawnością na poziomie 109,2%, dzięki odzyskowi ciepła ze spalin. Kocioł kondensacyjny jest w stanie zaoszczędzić do 30% energii w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. W urządzeniu znajduje się wymiennik o ultra szybkiej reakcji wykonany ze stopu aluminiowo-krzemowego. Zastosowany palnik modulujący w zakresie od 24 do 100% mocy pozwala na lepsze dopasowanie urządzenia do potrzeb użytkownika.


Oferta De Dietrich MCR3 PLUS


MCR3-PLUS-24-SR100150-1A-pion-NK

MCR3 PLUS 24/SR100(150) i 35/SR100 (150 lub 200)

MCR3-PLUS-24T35S-SR100130-lub150SN-1B-NK (1)

MCR3 PLUS 24T(35S)/SR100(130 lub150)SN

MCR3-PLUS-24-28MI-SW100-30-35MI-SW100-API-NK

MCR3 PLUS 24-28MI SW100, 30-35MI SW100

MCR3-PLUS-24283035MI-SW100130SN-API-NK

MCR3 PLUS 24/28(30/35)MI SW100(130)SN


Program-czyste-powietrze-NK

Dofinansowanie do zakupu kotła

Przy modernizacji istniejącej kotłowni można otrzymać dofinansowanie do zakupu tego kotła

Sprawdź czy Ty też możesz ubiegać się o dotację, jeżeli tak to chętnie pomożemy w uzyskaniu takiej dotacji

Zobacz

Nieograniczony dostęp do ciepłej wody użytkowej

Korzystając z MCR3 PLUS można cieszyć się z dostępu do dużej ilości ciepłej wody użytkowej mającej stałą temperaturę. Urządzenie odznacza się wydajnością do 20 litrów na minutę, dzięki podgrzewaczowi mającemu pojemność 100 lub 150 litrów. Wewnątrz zbiornika umieszczona została powłoka wykonana z emalii o wysokiej zawartości kwarcu, zapewniająca dostęp do czystej wody. Dzięki temu, że w zasobniku znajduje się anoda magnezowa, urządzenie jest chronione przed korozją.

Instalacja MCR3 PLUS

Urządzenie posiada nastawy wstępne oraz zamontowane fabrycznie wyposażenie. Wszystko to sprawia, że można system zamontować szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. Kompaktowe wymiary urządzenia sprawiają, że zmieści się w każdym pomieszczeniu, nawet tym najmniejszym. Mały ciężar (26 kg) sprawia, że z montażem kotła poradzi sobie jedna osoba. Kocioł można podłączyć zarówno do komina, jak i do przewodu powietrzno-spalinowego.
Wycena NK

Wycena

Jeżeli planujesz zakup takiego kotła, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla ciebie specjalna ofertę cenową na zakup tego urządzenia.

Kontakt z nami

De Dietrich MCR3 PLUS – Ogrzewanie domu jest dużym wyzwaniem dla właściciela. Już na etapie projektowania budynku musi wybrać system, który spełni jego oczekiwania i zapotrzebowanie na ciepło. Obecnie dużą popularnością cieszy się ogrzewanie domu gazem ziemnym. Dobierając do tego paliwa gazowy kocioł kondensacyjny można osiągnąć najlepsze rezultaty związane z wydajnością oraz komfortem cieplnym. Jedną z propozycji godnych uwagi jest model marki De Dietrich – MRC3 PLUS. Prosty w obsłudze kocioł spełni oczekiwania każdego.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Zaręba
Jan Zaręba
6 lat temu

Mi by się przydała taki kocioł, bo mój już coraz gorzej działa.

Kasia
Kasia
6 lat temu

Sprawdzony, wydajny kocioł. Bardzo polecam.

2
0
Podziel się swoją opiniąx