Klimatyzator ścienny Rotenso Lunar
24 maja 2018
lydos-hybrid-ariston-01-NK
Ariston LYDOS HYBRID – Elektryczny podgrzewacz wody z technologią hybrydową
25 maja 2018
Pokaż wszystkie
Ile kosztuje posadzka żywiczna na balkonie lub tarasie

Ile kosztuje posadzka żywiczna na balkonie lub tarasie

Ile kosztuje posadzka żywiczna na balkonie lub tarasie?

Balkon i taras są miejscami, z których z wielką przyjemnością korzystamy podczas wiosenno-letnich dni. Ważne jest, aby ta przestrzeń była zadbała, ładnie zaaranżowana i dostosowana w każdym calu do potrzeb użytkowników. Znaczenie ma tu przede wszystkim podłoże, po którym przyjdzie nam chodzić. Powinno być odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak mróz, ostre słońce czy deszcz. Dobrze sprawdzi się tam posadzka żywiczna. Zastanawiasz się, ile kosztuje? Sprawdź przygotowane przez nas wyliczenia!

W tabeli poniżej koszt / cena materiału potrzebnego na wykonanie posadzki z żywicy na balkonie lub tarasie ( do kalkulacji użyto najbardziej popularnego systemu – Sika Balkony Standard – system poliuretanowy )

Ceny według cennika producenta na rok 2018

MateriałOpakowanieZużycie kg/m²Cena katalogowa nettoCena zł/m²
Sikafloor 1563 kg0,3236,55 zł23,66
Sikafloor 400 N6 kg 0,6321,30 zł32,13
Sikafloor 4103 l0,15313,29 zł7,83
  Razem zł/m²: 63,62


Do zużycia przyjęto wydajności teoretyczne

Z kalkulacji wynika że koszt podłogi ( posadzki ) na balkonie lub tarasie wynosi 63,62 zł netto

Produkty użyte w kalkulacji

Sikafloor 156

Sikafloor 156

Sikafloor 400

Sikafloor 400

Sikafloor 410

Sikafloor 410

Ile kosztuje posadzka żywiczna na balkonie lub tarasie ?

Zastanawiasz się, ile kosztuje posadzka / podłoga żywiczna na balkonie lub tarasie, lub inaczej jaka jest cena wykonania posadzki z żywicy na balkon lub taras ? Zapoznaj się z cenami materiałów, z których można wykonać trwałą, odporną na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne powierzchnię. Posadzki żywiczne odznaczają się także odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, mróz czy ostre słońce. Będzie to świetna inwestycja na lata. Z posadzką nic złego nie będzie się działo. W dodatku, materiał dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Przekonasz się o tym przeglądając produkty bardzo dobrze znanych marek, m.in. Sika.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx