Klimatyzator ścienny Rotenso Lunar
24 maja 2018
lydos hybrid ariston
Ariston LYDOS HYBRID – Elektryczny podgrzewacz wody z technologią hybrydową
25 maja 2018
Pokaż wszystkie
Ile kosztuje posadzka żywiczna na balkonie lub tarasie

Ile kosztuje posadzka żywiczna na balkonie lub tarasie

Ile kosztuje posadzka żywiczna na balkonie lub tarasie?

Balkon i taras są miejscami, z których z wielką przyjemnością korzystamy podczas wiosenno-letnich dni. Ważne jest, aby ta przestrzeń była zadbała, ładnie zaaranżowana i dostosowana w każdym calu do potrzeb użytkowników. Znaczenie ma tu przede wszystkim podłoże, po którym przyjdzie nam chodzić. Powinno być odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak mróz, ostre słońce czy deszcz. Dobrze sprawdzi się tam posadzka żywiczna. Zastanawiasz się, ile kosztuje? Sprawdź przygotowane przez nas wyliczenia!

W tabeli poniżej koszt / cena materiału potrzebnego na wykonanie posadzki z żywicy na balkonie lub tarasie ( do kalkulacji użyto najbardziej popularnego systemu – Sika Balkony Standard – system poliuretanowy )

Materiał Opakowanie Zużycie kg/m² Cena katalogowa netto Cena zł/m²
Sikafloor 156 3 kg 0,3 236,55 zł 23,66
Sikafloor 400 N 6 kg 0,6 321,30 zł 32,13
Sikafloor 410 3 l 0,15 313,29 zł 7,83
    Razem zł/m²:   63,62


Do zużycia przyjęto wydajności teoretyczne

Z kalkulacji wynika że koszt podłogi ( posadzki ) na balkonie lub tarasie wynosi 63,62 zł netto

Produkty użyte w kalkulacji

Sikafloor 156

Sikafloor 156

Sikafloor 400

Sikafloor 400

Sikafloor 410

Sikafloor 410


Ile kosztuje posadzka żywiczna na balkonie lub tarasie ?

Zastanawiasz się, ile kosztuje posadzka / podłoga żywiczna na balkonie lub tarasie, lub inaczej jaka jest cena wykonania posadzki z żywicy na balkon lub taras ? Zapoznaj się z cenami materiałów, z których można wykonać trwałą, odporną na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne powierzchnię. Posadzki żywiczne odznaczają się także odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, mróz czy ostre słońce. Będzie to świetna inwestycja na lata. Z posadzką nic złego nie będzie się działo. W dodatku, materiał dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Przekonasz się o tym przeglądając produkty bardzo dobrze znanych marek, m.in. Sika.

Podziel się
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; kotły gazowe, klimatyzatory, pompy ciepła lub rekuperatory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up