LG PuriCare - oczyszczacz powietrza
LG PuriCare – uzyskaj czyste i świeże powietrze
9 stycznia 2018
MCX PLUS
MCX PLUS – wiszący gazowy kocioł kondensacyjny od De Dietrich
12 stycznia 2018
Pokaż wszystkie
Systemy sterowania Daikin

Systemy sterowania Daikin

Sterowanie systemami powinno być łatwe, intuicyjne i inteligentne. Firma Daikin oferuje wiele systemów

Systemy sterowania Daikin – inteligentne rozwiązania dla Twojego domu

Sterowanie systemami powinno być łatwe, intuicyjne i inteligentne. Firma Daikin oferuje wiele systemów, które pozwalają na skuteczne zarządzanie klimatem w wielu budynkach. Marka przygotowała rozwiązania zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firm.

 Daikin Online Controller

Aplikacja przygotowana przez markę Daikin pozwala sterować klimatem w domu, z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. Wystarczy mieć dostęp do Internetu i posiadać na swoim urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS aplikację Daikin Online Controller, aby cieszyć się z mobilnego zarządzania klimatem w domu. Przy użyciu aplikacji możesz:

  • zmieniać ustawienia termostatu,
  • programować harmonogramy temperatury,
  • ustawiać własny system przepływu informacji.Inteligentne zarządzanie budynkiem

Prosty system zarządzania budynkiem, jaki oferuje marka Daikin, jest w pełni dostosowany do potrzeb użytkownika. Zapewnia efektywne zarządzanie zużyciem energii, a także gwarantuje wysoki komfort.

  • Daikin Cloud

Inteligentny sterownik, który znajduje się w Twoim obiekcie może zostać scalony w jeden system pozwalający na zarządzanie różnymi budynkami. Sterowanie odbywało się będzie z poziomu usługi Daikin Cloud zainstalowanej na tablecie. Rozwiązanie to daje możliwość monitorowania zużycia energii oraz klimatu w wielu obiektach jednocześnie. Wystarczy połączyć różne usługi Daikin Cloud Service, aby mieć dostęp do wszystkich swoich jednostek, w dowolnej chwili. Intuicyjny interfejs z ekranem dotykowym sprawia, że łatwość sterowania urządzeniem jest naprawdę duża. Jest to idealne rozwiązanie dla średnich i dużych obiektów komercyjnych.

  • Inteligentny Menadżer Dotykowy

Sterowanie klimatem, oświetleniem, alarmem, a także innymi systemami w domu będzie mogło odbywać się z poziomu tego urządzenia. Rozwiązanie to monitoruje zużycie energii, optymalizuje jej wykorzystanie, a tym samym pomaga obniżać koszty. Wystarczy zintegrować Inteligentny Menadżer Dotykowy z usługą Daikin i-Net, aby mieć dostęp do zdalnego monitorowania swojego domu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to idealne rozwiązanie dla średnich i dużych obiektów komercyjnych.

  • Indywidualny system sterowania

Łatwy w obsłudze interfejs, który daje możliwość stworzenia harmonogramu, zapewni skuteczne zarządzanie systemami w danym budynku. Sterowanie klimatem nigdy nie było tak proste. Nowoczesne wzornictwo urządzenia sprawia, że bez trudu wpasujesz je do każdego pomieszczenia. Zużycie energii można będzie obserwować na wyświetlaczu. Rozwiązanie sprawdzi się w małych budynkach komercyjnych.

 


Podziel się
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; kotły gazowe, klimatyzatory, pompy ciepła lub rekuperatory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up