Systemy sterowania Daikin
Systemy sterowania Daikin – inteligentne rozwiązania dla Twojego domu
11 stycznia 2018
Wpływ ogrzewania i wentylacji na wilgoć w domu
Wpływ ogrzewania i wentylacji na wilgoć w domu
15 stycznia 2018

MCX PLUS – wiszący gazowy kocioł kondensacyjny od De Dietrich

MCX PLUS to kotły kondensacyjne, które zapewnią w Twoim domu wyraźne oszczędności energii, dostarczą odpowiednią ilość ciepła i ciepłej wody użytkowej. System jest zamknięty w atrakcyjnej obudowie dopasowującej się do aranżacji każdej przestrzeni. Co jeszcze warto wiedzieć o nowej propozycji od De Dietrich ?

Oszczędzanie energii

MCX PLUS to gazowy kocioł kondensacyjny, w którym zoptymalizowano wydajność. Udało się dzięki temu osiągnąć sprawność do 110,2%. Pozwala to na znaczne obniżenie rachunków, a także wpływa na ochronę środowiska. Podczas pracy urządzenia, emisja zanieczyszczeń jest ograniczona do minimum.

Urządzenie jest w stanie oszczędzić nawet do 30% energii, w porównaniu z innymi systemami dostępnymi na rynku. Kocioł jest odporny na wahania temperatury. Pracuje bardzo sprawnie, bez żadnych przerw.

Kompaktowe wymiary

Dużą zaletą nowych kotłów od marki De Dietrich są ich kompaktowe wymiary. Jest możliwość zamontowania go w dowolnym miejscu. Szczególnie, że jest to kocioł wiszący. Charakteryzuje się estetycznym wyglądem. Jest wyjątkowo lekki i cichy.

  • Niewielkie wymiary: 670 mm wysokości, 400 mm szerokości i 300 mm głębokości
  • Lekki, waży tylko 30 kg
  • Różne rodzaje podłączeń, przewód pow.-spal., Bi-flux, komin
  • Bardzo cicha praca

Dostęp do ciepłej wody użytkowej

Kocioł kondensacyjny od marki De Dietrich zapewnia nieprzerwany dostęp do cieplej wody użytkowej. Jest możliwość jej uzyskania w dużych ilościach i o pożądanej temperaturze. Urządzenie odznacza się wyjątkową wydajnością. W ciągu minuty jest w stanie podgrzać do 19 litrów wody.

Woda, z której przyjdzie Ci korzystać będzie krystalicznie czysta. Głównie dlatego, że wnętrze podgrzewacza zostało pokryte warstwą emalii o dużej zawartości kwarcu.

MCX PLUS - jak dobrać kocioł

MCX PLUS – jak dobrać kocioł

Prosta kontrola sterowania

Sterowanie MCX PLUS nikomu nie sprawi żadnych problemów. Sterownik jest wyposażony w cztery przyciski i ciśnieniomierz wskazówkowy. Ma czytelny wyświetlacz. Jest możliwość podłączenia sterownika do termostatu pokojowego.

MCX PLUS - panel sterowania

MCX PLUS – panel sterowania

Niezawodność w działaniu

De Dietrich to marka, która przy produkcji urządzeń grzewczych zachowuje najwyższą jakość. Dzięki temu udaje się jej wprowadzić na rynek produkty działające w niezawodny sposób i odznaczające się wysoką trwałością. Urządzenia z serii MCX PLUS są innowacyjne i technologicznie dopracowane.

De Dietrich – świadectwo autoryzacji uruchamiania i regulacji kotłów: MCR3 Plus, MPX, MCX, MCR Home, KALIKO, DuoTec Plus

Cennik De Dietrich


Kotły gazowe – Budowa i Remont

Kotły gazowe – Budowa i Remont

Remont Robert Kucharski Drogowców 14 39-200 Dębica

Zobacz: remont.biz.pl/category/kotly-gazowe/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx