Zbiornik buforowy c.o. SV - SVW -02
Zbiornik buforowy Kospel c.o. SV / SVW
31 marca 2019
Cennik Sika 2019
Cennik Sika 2019
1 kwietnia 2019

Remonty Polaków - raport 2018

fixly_plany_remontowe
fixly_dobry_czas
fixly_jak_podejmujemy
fixly_koszty_remontu
fixly_samodzielnie_czy_z_fachowcem
fixly_poszukiwania_fachowca
fixly_wybor_fachowca

Kompletny raport o remontach Polaków w 2018 r. znajduje się na: >https://fixly.pl/blog/budowa-remont/jak-remontuja-polacy-raport-2018/

Zobacz również nasze najpopularniejsze działy tematyczne

Remonty Polaków – raport 2018 dokładnie ukazuje to, czy Polacy chętnie robili remonty w 2018 roku, czy też nie. Plamy remontowe Polaków są zazwyczaj bardzo duże. Wiele osób chce zmienić wygląd swoich pomieszczeń, jak i zadbać o to, aby wnętrza wyglądały tak, jak powinny. W planach ma to aż 75% Polaków. Najwięcej osób, bo aż 23%, planuje zmienić wygląd ścian oraz sufitów. 21% przymierza się do remontu łazienki, a 15% do remontu kuchni. Jak widać, Polacy chcą inwestować w swoje domy i w znaczący sposób zmieniać ich wygląd. To bardzo dobra tendencja.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx