Montaż instalacji odkurzacza
Odkurzacz centralny – montaż instalacji
31 marca 2019
Remonty Polaków – raport 2018
31 marca 2019
Pokaż wszystkie
Zbiornik buforowy c.o. SV - SVW -02

Zbiornik buforowy c.o. SV - SVW -02

Zbiornik buforowy Kospel c.o. SV / SVW

Zbiorniki buforowe c.o. - nieemaliowane o pojemnościach od 200 do 1000 litrów. Doskonale nadają się do gromadzenia ciepła z kilku źródeł, np. z 2 kotłów i instalacji solarnej ( szczególnie polecane do pompy ciepła ).

Zbiornik buforowy c.o. SV - SVW

Zasobniki dostępne są w wersjach:

SV - zbiornik buforowy, nieemaliowany

SVW - zbiornik buforowy, nieemaliowany z wężownicą

Ciśnienie znamionowe
(zbiornik / wężownica)


0,6 / 1,0 MPa - 0,3 / 1,6 MPa ***

Klasa efektywności energetycznej
(do 500 litrów)


C

Dane techniczne SV - SVW - 1
Dane techniczne SV - SVW - 2

Ile kosztuje zasobnik buforowy c.o. Kospel SV / SVW

Cena netto zasobnika buforowego c.o. SV / SVW podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Dokumentacja techniczna zbiornik buforowy c.o. Kospel SV / SVW

pompa ciepła

Pompa ciepła

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony pompa ciepła i sprawdź dlaczego te urządzenia są coraz częściej wybierane jako główne źródło ciepła i chłodu.

Zobacz

Kospel SV / SVW to zbiorniki buforowe c.o., które są nieemaliowane. Mają pojemność od 200 do 1000 litrów. Pozwalają na skuteczne gromadzenie ciepła z kilku źródeł, na przykład z dwóch kotłów oraz instalacji solarnej. Są w tym niezawodne. Można nabyć je w dwóch wersjach. SV to zbiornik buforowy, nieemaliowany, natomiast SVW to zbiornik buforowy, nieemaliowany z wężownicą. Od tego, jakie potrzeby masz w tym zakresie będzie zależała ostateczna decyzja, dlatego warto zdecydować się na rozwiązanie w każdym calu dopasowane do potrzeb. Średnica 92 / Izolacja – 16

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx