Gres polerowany 60 x 60
Posadzka – gres polerowany 60 x 60
10 stycznia 2012
Pomarańczowy pokój
20 stycznia 2012
Pokaż wszystkie

posadzki-plytki-15

Chociaż jest wiele sposobów układania płytek, tylko i wyłącznie niektóre z nich potrafią zagwarantować pozytywny efekt w obrębie konkretnych pomieszczeń. Sporo zależy od jego wielkości oraz od wymagań, jakie posiada osoba zlecająca. Do trzech najbardziej podstawowych sposobów układania płytek zalicza się układanie ich na prosto, zrąb oraz karo. Nasza firma zajmuje się świadczeniem trzech wyżej wymienionych usług w taki sposób, aby przygotowywana posadzka z płytek mogła wyglądać możliwie jak najatrakcyjniej.

 

Dla kogo podłoga w karo?

Płytki ułożone w karo tworzą dość wyróżniający się na tle pozostałych wzór. Najlepiej zdecydować się na nie tylko i wyłącznie w obrębie określonej części pomieszczenia, najlepiej na jego środku. W ten sposób uzyskamy atrakcyjną ozdobę, która jednocześnie okaże się całkiem praktyczna.
Jeżeli chcą Państwo zdecydować się na płytki w karo w obrębie całego pomieszczenia, pomożemy w doborze takich materiałów, które pozwolą na otrzymanie atrakcyjnego i przede wszystkim nienarzucającego się efektu.

Na płytki w karo warto zdecydować się także w przypadku pomieszczeń o nierównych kształtach. Podłoga zdecydowanie odwraca od nich wzrok i sprawia, że nie widać jakichkolwiek niedoskonałości. W tym przypadku jednak trzeba liczyć się z koniecznością jeszcze dokładniejszego przycinania płytek oraz dopasowywania ich do ścian bocznych.

 Posadzka z płytek w karo w większych pomieszczeniach

Większe pomieszczenia wymagają więcej uwagi. Zdecydowanie łatwo przedobrzyć, jeżeli chodzi o ich remont i wybierane metody. W ich przypadku można jak najbardziej zdecydować się na płytki ułożone w karo, jednak zalecamy wzięcie pod uwagę wielkości materiału, ich koloru oraz stylu. Jeżeli tylko wyróżniają się na tle pozostałych elementów pomieszczenia, mogą Państwo mieć pewność, że wprowadzą nieład i nadadzą całości niezbyt estetycznego charakteru. W takim przypadku zdecydowanie lepiej jest zdecydować się umieścić je wyłącznie na środku czy nawet z boku, tworząc przy ich pomocy całkiem atrakcyjny kształt, który sam w sobie będzie oryginalną ozdobą. Może to być na przykład kwadrat czy prostokąt.

 

A może gres?

Polecamy nie tylko terakotę, lecz również gres ułożony w karo! Najlepiej sprawdzi się on w przypadku dużych pomieszczeń, zarówno przemysłowych, jak i mieszkalnych. Dodaje on masywności każdemu pomieszczeniu i sprawia, że jeszcze łatwiej można do niego dopasować elementy wyposażeniowe i ozdobne. Dość skromne, lecz jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie dla każdego.


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx