Gres polerowany 60 x 60
Posadzka – gres polerowany 60 x 60
10 stycznia 2012
Pomarańczowy pokój
20 stycznia 2012
Pokaż wszystkie

posadzki-plytki-15

Chociaż jest wiele sposobów układania płytek, tylko i wyłącznie niektóre z nich potrafią zagwarantować pozytywny efekt w obrębie konkretnych pomieszczeń. Sporo zależy od jego wielkości oraz od wymagań, jakie posiada osoba zlecająca. Do trzech najbardziej podstawowych sposobów układania płytek zalicza się układanie ich na prosto, zrąb oraz karo. Nasza firma zajmuje się świadczeniem trzech wyżej wymienionych usług w taki sposób, aby przygotowywana posadzka z płytek mogła wyglądać możliwie jak najatrakcyjniej.

 

Dla kogo podłoga w karo?

Płytki ułożone w karo tworzą dość wyróżniający się na tle pozostałych wzór. Najlepiej zdecydować się na nie tylko i wyłącznie w obrębie określonej części pomieszczenia, najlepiej na jego środku. W ten sposób uzyskamy atrakcyjną ozdobę, która jednocześnie okaże się całkiem praktyczna.
Jeżeli chcą Państwo zdecydować się na płytki w karo w obrębie całego pomieszczenia, pomożemy w doborze takich materiałów, które pozwolą na otrzymanie atrakcyjnego i przede wszystkim nienarzucającego się efektu.

Na płytki w karo warto zdecydować się także w przypadku pomieszczeń o nierównych kształtach. Podłoga zdecydowanie odwraca od nich wzrok i sprawia, że nie widać jakichkolwiek niedoskonałości. W tym przypadku jednak trzeba liczyć się z koniecznością jeszcze dokładniejszego przycinania płytek oraz dopasowywania ich do ścian bocznych.

 Posadzka z płytek w karo w większych pomieszczeniach

Większe pomieszczenia wymagają więcej uwagi. Zdecydowanie łatwo przedobrzyć, jeżeli chodzi o ich remont i wybierane metody. W ich przypadku można jak najbardziej zdecydować się na płytki ułożone w karo, jednak zalecamy wzięcie pod uwagę wielkości materiału, ich koloru oraz stylu. Jeżeli tylko wyróżniają się na tle pozostałych elementów pomieszczenia, mogą Państwo mieć pewność, że wprowadzą nieład i nadadzą całości niezbyt estetycznego charakteru. W takim przypadku zdecydowanie lepiej jest zdecydować się umieścić je wyłącznie na środku czy nawet z boku, tworząc przy ich pomocy całkiem atrakcyjny kształt, który sam w sobie będzie oryginalną ozdobą. Może to być na przykład kwadrat czy prostokąt.

 

A może gres?

Polecamy nie tylko terakotę, lecz również gres ułożony w karo! Najlepiej sprawdzi się on w przypadku dużych pomieszczeń, zarówno przemysłowych, jak i mieszkalnych. Dodaje on masywności każdemu pomieszczeniu i sprawia, że jeszcze łatwiej można do niego dopasować elementy wyposażeniowe i ozdobne. Dość skromne, lecz jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie dla każdego.


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx