Oznaczenia parametrów płytek ceramicznych
9 lutego 2015
Płytki – instrukcja montażu oraz przeznaczenia produktów
9 lutego 2015

Legnetto – parkiety naszych marzeń

Każdy w swoim domu chciałby mieć parkiet, W końcu to jedna z najbardziej efektownych i eleganckich podłóg, na jakie można się zdecydować we wnętrzu. Dzięki temu, że wybierzemy parkiet, będziemy mogli cieszyć się z trwałej i pięknej podłogi przez długie lata. Jednak, jak wiadomo parkiety mają to do siebie, że są bardzo drogie. Jest jednak rozwiązanie aby temu zaradzić. Powstała kolekcja Legnetto, która wykorzystuje płytki imitowane na parkietowe deski. Dzięki temu, wydając mniej uzyskujemy równie efektowną podłogę, która nie będzie się dała odróżnić od tradycyjnego parkietu. Nie wprawione oko na pewno tej różnicy nie dostrzeże.

Cechą charakterystyczną takich płytek jest cztery sposoby ułożenia deski na jednej płytce.

Dzięki temu, cała podłoga prezentuje się w niezwykle ciekawy i różnorodny sposób. Jak najbardziej uzyskać można dzięki temu niezwykły efekt, który będzie się podobał. Podłoga prezentowała się będzie w różnorodny sposób. Będzie się mieniła różnymi odcieniami, przez co nie będzie jednolita. Na pewno każdy z takiego efektu będzie mógł być w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany. Nie ma takiej opcji, aby mogło być inaczej. Z takich płytek na pewno uda nam się stworzyć najprawdziwszy drewniany parkiet. Można będzie się cieszyć wtedy z niezwykłej podłogi, która będzie nam służyła przez wiele lat. Bardzo duża zaletą tej kolekcji jest duża powierzchnia pojedynczej płytki.Paradyż Legnetto 01

Paradyż Legnetto 02

Dzięki temu, nie trzeba będzie się napracować przy układaniu takich płytek, ponieważ praca będzie szła bardzo szybko. Płytki o dużej powierzchni zresztą prezentują się bardzo dobry sposób, ponieważ podłoga wydaje się być w takiej sytuacji jednolita. Jak najbardziej można będzie się dzięki temu cieszyć z uzyskania efektu niezwykłej podłogi, która będzie się mogła podobać. Podłoga jaką uda nam się uzyskać w przypadku wykorzystania takich płytek będzie sprawiała nam przyjemność pod względem wizualnym.

Tak podłoga świetnie będzie pasowała do salonu w naszym domu.

Dlatego też, jak najbardziej na taką podłogę warto się zdecydować. Uzyskamy dzięki temu niezwykły efekt która, która sprawiało nam będzie przyjemność podczas przebywania w nim. Podłoga utrzymana jest w typowo drewnianym kolorze. Możemy wybrać zarówno jasne jak i ciemne odcienie drewna. Możemy wybrać albo jasny albo ciemny brąz. Dlatego też, na pewno każdy wybierze odpowiedni kolor, który będzie pasował do koncepcji wnętrza, jakie zdecyduje się stworzyć. Na pewno efekt jaki uzyskamy będzie niezwykły pod wieloma względami i będzie się nam podobał.

Kolekcja do kupienia w naszym sklepie

Legnetto jest inspirowana niezwykła i niepowtarzalną podłogą parkietową – Remont

Legnetto jest inspirowana niezwykła i niepowtarzalną podłogą parkietową – Remont

Na jednej płytce znajduje się cztery sposoby ułożenia deski, dzięki czemu wszystko wygląda tak naturalnie, oko nie rozpozna, że jest to podłoga wykonana z płytek, a nie z parkietu

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/304-legnetto
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Renata
Renata
9 lat temu

Brawo. Gratulacje dla autora

1
0
Podziel się swoją opiniąx