Ogrzewanie olejowe – czy warto w nie inwestować
Ogrzewanie olejowe – czy warto w nie inwestować ?
4 września 2017
Salus Controls Katalog produktów 2017
Salus Controls Katalog produktów 2017
5 września 2017
Pokaż wszystkie
Mitsubishi elektric - Oferta pomp ciepła i wentylacji Ecodan i systemy Lossnay

Mitsubishi elektric - Oferta pomp ciepła i wentylacji Ecodan i systemy Lossnay

Mitsubishi elektric – Oferta pomp ciepła i wentylacji Ecodan i systemy Lossnay

Czołowym producentem urządzeń zapewniających właściwy klimat w domu jest Mitsubishi elektric. Urządzenia tej marki, do których zaliczane są systemy klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także pompy ciepła działają w sposób nowoczesny i bezawaryjny. Szeroka gama produktów do wyboru sprawia, że każdy znajdzie w tej ofercie coś odpowiedniego dla siebie.

Systemy proponowane przez tego japońskiego producenta znajdują zastosowanie w mieszkaniach, pomieszczeniach o średniej wielkości, a także w dużych budynkach i obiektach komercyjnych. Przygotowany przez markę katalog ofertowy zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat proponowanych systemów. Można dowiedzieć się także wielu ciekawych informacji na temat samego producenta. Oferta w szczególności dotyczy pomp ciepła ECODAN i systemów wentylacyjnych Lossnay.

 

Pompy ciepła ECODAN

Coraz więcej osób docenia zalety korzystania z odnawialnych źródeł energii. Wystarczy wyposażyć dom w pompę ciepła, aby móc pobierać energię z powietrza, wody lub gruntu. Marka Mitsubishi elektric proponuje pompy ciepła powietrze-woda, które działają w prosty i nieskomplikowany sposób. Ten nowatorski system grzewczy pomoże wprowadzić ciepło do domu szybko i bez najmniejszych problemów.

Każda osoba, która zdecyduje się na zakupienie proponowanych pomp ciepła, otrzyma 5 lat gwarancji. Jest to argument potwierdzający wysoką jakość systemu.Decentralna wentylacja Lossnay

Wentylacja musi być dostosowana do potrzeb budynku, a także jego wielkości. W Mitsubishi elektric można znaleźć urządzenie skrojone na miarę potrzeb. System wentylacji sprawdzi się świetnie zarówno w mieszkaniu, domu jednorodzinnym, jak i w obiekcie użytkowym oraz w biurze. System wentylacji mechanicznej może pracować samodzielnie lub w połączeniu z klimatyzacją. Wybór tych urządzeń będzie miał także pozytywny wpływ na środowisko. Zastosowano specjalne zabezpieczenia, które zapewniają generowanie mniejszej ilości zanieczyszczeń, a komponenty, z których wentylacja została wykonana są ekologiczne. W tej serii można znaleźć przede wszystkim urządzenia naścienne z odzyskiem ciepła.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem marki Mitsubishi elektric, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat pomp ciepła ECODAN i systemów wentylacyjnych Lossnay.

 

Kliknij by otworzyć katalogKliknij na obraz powyżej by otworzyć katalog w nowy oknie

 

Potrzebujesz pomocy przy doborze urządzenia - skontaktuj się z nami

Kliknij by uzyskać ofertę cenową

 Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kaśka
Kaśka
6 lat temu

Witam, systemy Ecodan prezentują się naprawdę zachęcająco.
Mam pytanie co do serwisu – jak wygląda on po upływie czasu gwarancji? Czy naprawa takiego systemu jest bardzo droga? I czy można wykonać ją w Polsce?

Bob budowniczy
Bob budowniczy
6 lat temu

Te urządzenia się nie psuja, są tam silniki inwentorowe które nie wymagają napraw czy serwisowania ( nie ma zużywających się elementów takiego silnika )

Tomasz
Tomasz
6 lat temu

Moim zdaniem najlepsze pompy ciepła dostępne w naszym kraju

Iza
Iza
6 lat temu

Moim zdaniem wchodzą to najlepsze pompy ciepła dostępne w Polsce

4
0
Podziel się swoją opiniąx