Mitsubishi elektric - Oferta pomp ciepła i wentylacji Ecodan i systemy Lossnay
Mitsubishi elektric – Oferta pomp ciepła i wentylacji Ecodan i systemy Lossnay
4 września 2017
Klej do parkietu – jaki wybrać ?
Klej do parkietu – jaki wybrać ?
6 września 2017
Pokaż wszystkie
Salus Controls Katalog produktów 2017

Salus Controls Katalog produktów 2017

Salus Controls Katalog produktów 2017

Sterowanie urządzeniami, które wprowadzają do naszego domu ciepło powinno odbywać się w sposób mobilny, to najwyższy poziom komfortu, jaki mogą zapewnić sobie użytkownicy. Salus Controls to firma, która tego typu rozwiązania proponuje. Sprawdźmy, co nowego ma do zaproponowania swoim klientom.

SALUS Controls produkuje elektroniczne technologie sterujące. Jej siedziba znajduje się w Hong Kongu. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Swoim zasięgiem obejmuje kraje azjatyckie, Europę, a także Północną Amerykę. Wszędzie zdobywa grono zaufanych i zadowolonych klientów, którzy doceniają trud wkładany w tworzenie tak świetnie działających innowacyjnych systemów sterujących.

System sterowania iT600

Jak działa system iT600 Smart Home

Jak działa system iT600 Smart Home

Zarządzanie ogrzewaniem grzejnikowym, jak i podłogowym nigdy nie było tak proste, jak teraz. Inteligentne wtyczki zastosowane w Smart Home sprawiają, że użytkownik może sprawować pełną kontrolę nad tym, co pod względem ogrzewania dzieje się w jego domu. Zlecenia co do ustalania temperatury przesyłane są do serwisu SALUS, następnie przechodzą przez bramkę internetową i wpływają na sposób działania urządzeń grzewczych w Państwa domu.

Wszystko to sprawia, że zarządzanie ogrzewaniem staje się bardzo proste. Systemy proponowane przez SALUS Controls mają wiele zalet, m.in.:

  • bezprzewodową komunikację,
  • możliwość sterowania urządzeniami grzewczymi przez Internet, przy użyciu telefonu lub tabletu,
  • komfort i funkcjonalność,
  • możliwość dostosowania do swoich potrzeb systemu grzewczego.
  • Funkcje PWM i VP

Systemy sterowania proponowane przez SALUS Controls zostały wzbogacone o funkcję PWM, która zapewnia stabilne kontrolowanie temperatury wytwarzanej przez ogrzewanie podłogowe. Klimat w domu będzie mógł być dzięki temu dużo lepszy, a ogrzewanie nie będzie narażone na gwałtowne skoki temperatury. Jego sprawne działanie będzie zapewnione. Dzięki funkcji PWM, jest możliwość kontrolowania długości czasu pracy urządzeń grzewczych. Można na tej podstawie wprowadzić oszczędności, a także zagwarantować, że pomieszczenia nie będą ulegały przegrzewaniu ani wychładzaniu.

Dodatkową zastosowaną funkcją jest VP. Została ona zastosowana po to, aby chronić zawory termostatyczne przed zastaniem. Raz w tygodniu zostają otwarte siłowniki.

W katalogu SALUT Controls znajdą Państwo szczegółowy opis wszystkich proponowanych sterowników do ogrzewania. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi urządzeniami.


Aktualny Cennik Salus Controls

Cennik Salus

Zobacz katalog produktów Salus Controls

Kliknij by otworzyć katalog

Kliknij powyżej by otworzyć katalog

Potrzebujesz pomocy przy doborze urządzenia - skontaktuj się z nami

Kliknij by zobaczyć ofertę urządzeń Salus w naszym sklepie

Zobacz nasz certyfikat ze szkoleniaRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx