Żywica epoksydowa na posadzkę i podłogę - wersja podstawowa - A
Żywica epoksydowa na posadzkę i podłogę – wersja podstawowa
26 maja 2019
Gdzie umieścić czerpnię i wyrzutnię - A
Gdzie umieścić czerpnię i wyrzutnię czyli wybieramy idealne miejsce na montaż
29 maja 2019

Ile kosztuje pompa ciepła powietrzna ?

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem pompy ciepła musisz wiedzieć, że koszt jej zakupu jest uzależniony przede wszystkim od powierzchni, która ma być ogrzewana. Im większy masz dom, tym większej mocy pompy ciepła potrzebujesz. Wpływ na wybór pompy ciepła będzie miał również typ izolacji budynku. Jeżeli będzie ona na najwyższym poziomie, można zdecydować się na pompę ciepła o mniejszej mocy. Znaczenie ma także to, w jakiej strefie klimatycznej znajduje się Twój budynek.

Wycena

Dobór pompy ciepła

Wypełnij krótką ankietę a dobierzemy dla Ciebie zupełnie za darmo pompę ciepła, poznasz też przy okazji ile taka pompa ciepła może kosztować

Sprawdź

Pamiętaj

Dostępnych jest na rynku wiele różnych modeli powietrznych pomp ciepła. Większość z nich to tzw. „składaki”, czyli urządzenia zbudowane z niskiej jakości materiałów. Niestety, automatyka w nich jest niezwykle uboga, a to wiąże się z wysokimi kosztami eksploatacyjnymi.
pompa ciepła

Pompa ciepła

Zobacz nasz dział tematyczny poświęcony pompą ciepła i sprawdź dlaczego są tak chętnie wybieranym rozwiązaniem grzewczym

Zobacz

Ile kosztuje pompa ciepła powietrzna ? Jeżeli chcesz mieć w swoim domu sprawnie działającą pompę ciepła, a jednocześnie tanią w eksploatacji, zwróć uwagę na materiał, z jakiego została wykonana oraz jaka automatyka została tam zastosowana. Koszt zakupu powietrznej pompy ciepła zależy przede wszystkim od mocy, jakiej potrzebujesz do ogrzania budynku. Im większą powierzchnią dysponujesz, tym większej mocy pompa ciepła musi znaleźć się w Twoim posiadaniu. Wybieraj mądrze, a powietrzna pompa ciepła nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Warto stawiać na rozwiązania dostosowane do potrzeb.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sara
Sara
2 lat temu

My kupiliśmy za około 20 000 zł

1
0
Podziel się swoją opiniąx